LFF aštunfinalio rungtynėse – „Hegelmann Litauen“ pergalė © JumpStory nuotr.

Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio atidarymo rungtynėse susitiko Plungės „Babrungo“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“ komandos.

Rungtynės prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu, o jau 9-ąją rungtynių minutę nuostabiu tolimu smūgiu pasižymėjo „Babrungo“ komandos žaidėjas Tomas Budrys.

Svečių atsako ilgai laukti nereikėjo – po greitos atakos ir gražios kombinacijos iš arti į „Babrungo“ vartus kamuolį pasiuntė Klaudijus Upstas. Vos po kelių minučių „Hegelmann Litauen“ turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau Viliaus Armanavičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo visai greta virpsto.

Viso pirmojo kėlinio metu aktyvesni buvo svečių futbolininkai, tačiau daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyti nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė – pavojingas atakas ir toliau kūrė „Hegelmann Litauen“ futbolininkai, o „Babrungo“ komanda daugiau dėmesio skyrė gynybai. 55-ąją rungtynių minutę po Aurimo Raginio baudos smūgio, namų komandą gelbėjo virpstas. Svečiams vis didinant spaudimą 59-ąją minutę Vilius Armanavičius technišku smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į vartus, o dar po kelių minučių tas pats V. Armanavičius pasižymėjo įvarčiu tiksliai smūgiuodamas galva.

Antroje rungtynių pusėje svečių komanda perėmė iniciatyvą bei ženkliai dominavo aikštėje. Rungtynėms artėjant prie pabaigos savo įvarčiu pasižymėjo vienas prieš vartus atsidūręs ir  puikaus perdavimo sulaukęs Aurimas Raginis.

Solidų žaidimą demonstravusi svečių komanda rungtynes laimėjo 4:1 ir užtikrintai žengė į kitą taurės turnyro etapą.