LFF taurės aštuntfinalyje "Sūduva" sutriuškino "riterius" (VIDEO)

Birželio 23-iąją buvo sužaistos pirmos dvejos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalio etapo rungtynės, kuriose kur kas geriau sekėsi svečiams.

Lietuvos futbolo A lygos čempionei Marijampolės „Sūduvai“ aštuntfinalyje teko nelengvas oponentas – naujojo trenerio Jose Antonio Vicuna vedamas „Trakų“ klubas. Marijampoliečiai iškovojo pergalę rezultatu 3:0 (1:0), tačiau šie skaičiai švieslentėje neatspindi aikštėje vykusios kovos.

15-ąją minutę svečius į priekį išvedė Andro Švrljuga, vėliau jo komandos draugai turėjo dar keletą dėkingų galimybių įtvirtinti rezultatą, tačiau to nepadarė. Antrame kėlinyje vienu metu brendo išlyginamasis įvartis į „Sūduvos“ vartus, visgi, tiek Dmitrijus Octavnovas bei Rokas Masenzovas smūgiavo šalia vartų.

Lemiamo šturmo „Trakams“ neleido surengti po keitimo aikštėje pasirodęs Julius Kasparavičius. Puolėjas 79-ąją minutę pelnė įvartį, o dar po minutės atliko rezultatyvų perdavimą Ovidijui Verbickui, kuris įtvirtino savo komandos pergalę.

„Trakuose“ debiutavo ne tik D. Octavnovas. J. A. Vicuna suteikė šansą Edvinui Baniuliui, Donatui Kazlauskui bei Kevinui Ntikai Bondombe. Retos galimybės pasireikšti pagrindinėje komandoje sulaukė Gabrielius Domkus ir R. Masenzovas, o jai padėti negalėjo Diniaras Bilialetdinovas, Vaidotas Šilėnas ir Modestas Vorobjovas.

Antrame dienos susitikime intrigos buvo dar mažiau – „Kauno Žalgiris“ išvykoje net 7:1 (3:1) sutriuškino Pirmoje lygoje rungtyniaujantį „Kupiškį“.

Kauniečių įvarčių sąskaitą atidarė 11 metrų baudinį realizavęs Linas Pilibaitis, o 25-ąją minutę Sheriffas Mohammedas rezultatą išlygino. Vis dėlto vėliau kamuolį į vartus siuntė tik svečiai iš Kauno.

Pirmame kėlinyje tiksliai smūgiavo Aurimas Raginis ir Jurijus Mamajevas, savo ruožtu, po pertraukos dublį atliko Joao Figueiredo, puikiu smūgiu vartininką nuginklavo Markas Beneta ir galutinį tašką mače padėjo Ernestas Mickevičius.

Birželio 24-ąją dieną, bus sužaistas trečiasis LFF taurės aštuntfinalio susitikimas Kėdainiuose tarp vietos „Nevėžio“ ir „Palangos“. Dvikovos pradžia – 13 val.

Likę penki aštuntfinalio mačai bus žaidžiami kitą savaitgalį.