Lietuvės neprilygo Rumunijos rinktinei

Lietuvos nacionalinė moterų futbolo rinktinė Mogošoajoje patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:3, du kartus praleidusios įvarčius po teisėjos skirtų baudinių

Karpatų šalies atstovės pelnė pirmąjį įvartį 17 minutę, realizavusios baudinį. Varžovių persvara padidėjo 29 minutę po Vestinos Neverdauskaitės įvarčio į savus vartus. Galutinį susitikimo rezultatą rumunės įtvirtino 70 minutę, Andrejai Voicu nuginklavus Gretą Lukjančukę nuo 11 metrų žymos.

Kitas rungtynes lietuvės žais lapkričio 12 dieną Leveno „Den Dreef“ stadione prieš Belgijos rinktinę. Pastaroji šiandien įveikė Kroatijos atstoves rezultatu 4:1.

Rungtynių statistika

Rumunija – Lietuva 3:0 (2:0)

FRF futbolo centro stadionas, teisėja – Petra Pavlikova (Slovakija)

Įvarčiai: 17 min. po 11 m baudinio Ştefania Vătafu, 70 min. po 11 m baudinio Andreea Voicu (Rumunija); 29 min. į savus vartus Vestina Neverdauskaitė (Lietuva)

Įspėtos: 58 min. Andreea Voicu (Rumunija); 69 min. Vestina Neverdauskaitė, 90+1 min. Liucija Vaitukaitytė (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Greta Lukjančukė, Algimantė Mikutaitė, Milda Liužinaitė, Gabija Gedgaudaitė, Vestina Neverdauskaitė, Samanta Karasiovaitė (46 min. Ugnė Lazdauskaitė), Oksana Imanalijeva, Liucija Vaitukaitytė, Dovilė Gailevičiūtė, Paulina Sarkanaitė (69 min. Loreta Rogačiova), Rimantė Jonušaitė (75 min. Lijana Gedminaitė)