"Liverpool" patiesė "Southampton", "Man Utd" krito Niukasle (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos 27-ojo turo rungtynės.

Jose Mourinho pratęsė savo "juodąją" seriją "St. James Park" stadione - "Manchester United" kiek netikėtai nusileido "Newcastle" ekipai.

Pirmajame kėlinyje įvarčių komandos nepasiekė, tačiau ir vieni, ir kiti turėjo po šimtaprocentinę progą pasižymėti. Pačioje pradžioje Jonjo Shelvey iš kelių metrų nenuginklavo De Gea, o jau vėliau Anthony Martialis likęs vienas prieš vartininką nesugebėjo jo pergudrauti.

Antrajame kėlinyje vėl kiek aštriau puolime atrodė "Man Utd", tačiau Alexis Sanchezas neišnaudojo dar vienos puikios progos, o rezultatas ir toliau liko 0-0.

65-ąją minutę "Man Utd" buvo skaudžiai nubausti - Chrisas Smallingas aikštės viduryje suvaidino pražangą, varžovai pasinaudojo standartine situacija ir visiškai nieko netrukdomas į baudos aikštelę po numesto kamuolio įkirtęs Mattas Ritchie pasiekė pergalingą šių rungtynių įvartį.

"Man Utd" ekipai tai buvo penktoji nesėkmė šiame sezone, o nuo lyderių atsilikimas išaugo vėl iki 16 taškų. "Newcastle" iškovojo pirmąją pergalę po paskutinių keturių nelaimėtų rungtynių.

Anksčiau įvykusioje dvikovoje "Huddersfield" rezultatu 4-1 pranoko "Bournemouth", o paskutinėje vakaro dvikovoje "Liverpool" išvykoje patiesė "Southampton".

Roberto Firmino ir Mohamedo Salah įvarčiai atvedė "raudonuosius" į pergalę. Po jos "Liverpool" grįžo į trečiąją poziciją ir nuo "Man Utd" sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

"Newcastle" 1 - 0 "Man Utd"
65' [1 - 0] M. Ritchie

"Huddersfield" 4 - 1 "Bournemouth"
7' [1 - 0] A. Pritschard
13' [1 - 1] J. Stanislas
27' [2 - 1] S. Mounie
66' [3 - 1] S. Mounie
90+5' [4 - 1] R. van La Parra (11 m. baudinys)

"Southampton" 0 - 2 "Liverpool"
6' [0 - 1] R. Firmino
42' [0 - 2] M. Salah

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10929365" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>