Lyderių akistatoje – lygiąsias išplėšęs J.Jeremejevo įvartis paskutinę sekundę

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį buvo sužaistos dvejos 12-ojo turo rungtynės. Būtent šįvakar vyko centrinė turo dvikova, kurioje susirėmė du lygos lyderiai – Kauno „Vytis“ ir pirmaujantys Jonavos „Vikingai“. Po atkaklios ir įnirtingos kovos „Vikingai“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė lygiąsias, sužaisdami su Lietuvos čempionais lygiosiomis 2:2.

Šiose rungtynėse buvo užfiksuoti skirtingi kėliniai komandos. Pirmasis kėlinys geriau susiklostė „Vyčiui“, o antrasis – „Vikingams“.

„Vytis“ pirmąjį įvartį pelnė 7 minutę. Artūras Juchno puikiu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir nepaliko šansų varžovams.

Praėjus dar 8 minutėms „Vytis“ įmušė antrą įvartį. Graži komandos ataka pasibaigė Luko Sendžiko stipriu ir tiksliu smūgiu, o rezultatas tapo 2:0.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes pirmajame kėlinyje, rungtynių arbitrai pirmą kartą Lietuvos Futsal A lygos istorijoje pasinaudojo VAR galimybe. Po peržiūrėto epizodo Vladimirui Derendiajevui buvo parodyta geltona kortelė, o į „Vikingų“ vartus paskirtas 10 metrų baudinys. Jo realizuoti stojo L.Sendžikas, bet vartininkas atrėmė puolėjo smūgį ir „Vytis“ savo persvaros nepadidino.

Už to „Vikingai“ bandė kabintis ir antrojo kėlinio pradžioje jiems pavyko įmušti savo pirmąjį įvartį. Žaidžiantys komandos treneris Jurijus Jeremejevas atliko puikų perdavimą, po kurio kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Genaras Samsonik.

„Vikingai“ toliau bandė kurtis progas įvarčiams, bet daugybės jų neišnaudojo. Visgi, svarbiausia buvo tai, kad „Vikingai“ ne tik sugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų, bet išnaudojo savo pačią paskutinę rungtynių progą. Likus vos sekundei iki rungtynių pabaigos, J.Jeremejevas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išplėšė savo komandai tašką.

Po šių lygiųjų „Vikingus“ ir „Vytį“ toliau skiria 5 taškai, bet antroje vietoje esantis „Vytis“ yra sužaidęs trimis rungtynėmis mažiau.

Tuo metu kiek anksčiau vykusiose rungtynėse Gargždų „Pramogos“ 7:4 nugalėjo Alytaus „Dainavą“. Įdomu tai, kad identišku rezultatu pirmąją tarpusavio dvikovą buvo laimėjusi „Dainava“, o šįkart „Pramogos“ pasiekė revanšą.

Gargždų komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau 3 minutę juos į priekį išvedė Marius Papšys, gražiai prasimetęs kamuolį kraštu ir pats užbaigęs ataką tiksliu smūgiu.

Po penkių minučių „Dainava“ išlygino rezultatą, kuomet trečiu komandos bandymu Mykolas Golekas pelnė įvartį.

Visgi „Pramogos“ galingai užbaigė pirmąjį kėlinį. 15 minutę Andrius Jotko pakartotiniu smūgiu persvėrė rezultatą savo komandos naudai, o po minutės dvejų įvarčių persvarą sukūrė Erikas Vainoras.

Antrajame kėlinyje sužibėjo „Pramogų“ žaidėjas Aurimas Skurdelis. Jis pelnė tris įvarčius iš eilės, paskutinį įmušdamas 35 minutę, tad Gargždų ekipa įgavo penkių įvarčių persvarą iki rungtynių pabaigos likus tik penkioms minutėms.

Po minutės Oskaras Lukošiūnas rezultatą sušvelnino, bet po to Titas Vitukynas neįmušė paskirto 6 metrų baudinio ir „Pramogos“ vis dar turėjo keturių įvarčių persvarą.

Likus minutei Paulius Sakalis savo komandos deficitą sumažino iki trijų įvarčių, bet laiko išplėšti bent tašką buvo per mažai. Negana to, per paskutinę minutę A.Skurdelis į savo sąskaitą įsirašė „pokerį“, o „Dainavos“ žaidėjas O.Lukošiūnas – dublį, bet užtikinta pergale džiaugėsi Gargždų „Pramogos“.

„Vytis“ 2 : 2 „Vikingai“

7‘ [1 : 0] Artūras Juchno

15‘ [2 : 0] Lukas Sendžikas

25‘ [2 : 1] Genaras Samsonik

40‘ [2 : 2] Jurij Jeremejev

„Dainava“ 4 : 7 „Pramogos“

3‘ [0 : 1] Marius Papšys

8‘ [1 : 1] Mykolas Golekas