M. Danilo van den Bosas: turime geras galimybes pasiekti pozityvų rezultatą © fk-panevezys.lt

Futbolo klubui „Panevėžys“ iki pirmojo rato pabaigos liko išbandyti savo jėgas dar dvejose TOPLYGOS rungtynėse. 8-ajame ture panevėžiečiai stos į kovą su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais.

Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda su 11 taškų rikiuojasi trečia – 3 pergalės, 2 lygiosios bei 2 pralaimėjimai. Pastarosiose rungtynėse Vilniaus rajono ekipa Logistikos derbyje 1:3 turėjo pripažinti Kauno rajono „Hegelmann“ pranašumą.

7-ąją vietą užimančiam bei 8 taškus turinčiam Aukštaitijos sostinės klubui praėjusi savaitė taip pat nenusisekė – 0:1 nusileista Telšių „Džiugui“. Tame mače komandai vadovavo asistentas Dainius Gleveckas, tiesa, artimiausią sekmadienį pirmą sykį techninėje zonoje darbuosis naujasis strategas Toni Korkeakunnas.

„Panevėžys“ pirmą kartą su „TransINVEST“ rungtyniaus naujajame šio klubo stadione, įsikūrusiame Galinės kaime. M. Stankevičius dėl praėjusią savaitę gautos raudonos kortelės negalės verstis puolėju Stefanu Miloševičiumi.

Jau kurį laiką Tanzanijos rinktinės atstovas Miano Danilo van den Bosas sėkmingai kompensuoja iš rikiuotės iškritusių gynėjų paliktas pozicijas. Būtent šis futbolininkas prieš mačą išsamiai pasidalino mintimis su fk-panevezys.lt svetaine.

„Manau, kad kai kuriems žmonėms buvo staigmena, jog rungtyniausiu tiek nemažai, ypač vidurio gynėjo pozicijoje. Tiesą pasakius, pats tikėjausi daugiau žaisti krašto gynėju, tačiau asmeniškai jaučiau, kad taip gali nutikti. Visada tikėjau savo kokybėms ir dirbau sunkiai, jog būčiau pasiruošęs padėti komandai tada, kada to reikės.

Žinoma, vidurio gynėjo pozicija turi daug atsakomybės, bet man tas patinka. Psichologiškai esu susikoncentravęs ir pasitikintis savo žaidimu. Kaip komanda, tikime, kad galėjome sezoną pradėti geriau, tačiau futbole yra ilgas sezonas. Liekame kartu, mokomės iš kiekvienų rungtynių ir tobulėjame. Man pačiam tai yra apie buvimą stabiliu, savo darbo atlikimą ir pagalbą komandai kiek tik įmanoma.

Tiesą pasakius, nesitikėjau, jog „TransINVEST“ sezoną pradės taip gerai, tačiau ši komanda pademonstravo esanti stipri ir kovojanti. Jie aikštėje sunkiai dirba, žaidžia intensyviai ir gali būti pavojingi, tad jų visiškai nenuvertiname. Tuo pačiu tikime ir savo kokybe.

Naujasis treneris atvyko savaitės eigoje, tačiau jau pastebėjome energiją bei idėjas, kurias jis atnešė į komandą. Dirbame sunkiai, jog greitai prisitaikytume ir patobulintume savo struktūrą bei komunikaciją aikštėje. Jei išliksime gynyboje kompaktiški, gerai komunikuosime ir išnaudosime savo progas, turime geras galimybes pasiekti pozityvų rezultatą“, – apibendrino Danilo.

„TransINVEST“ bei „Panevėžio“ ekipų rungtynės bus žaidžiamos balandžio 12 dieną, sekmadienį. Dvikovos pradžia FK „TransINVEST“ stadione – 14.15 val.

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...