M. Darmianas: „Rashfordas ateityje gali laimėti „Ballon D'Or“ apdovanojimą“ © pexels

Jaunasis „Manchester United“ ir Anglijos rinktinės talentas Marcusas Rashfordas šį sezoną tapo tikru „raudonųjų velnių“ lyderiu, kol jo nesustabdė nugaros trauma.

Buvęs „Man Utd“ gynėjas Matteo Darmianas įsitikinęs, kad M. Rashfordas dar neparodė viso savo potencialo ir ateityje jis net gali laimėti „Ballon D'Or“ apdovanojimą.

„Vis dar prisimenu pirmąją Rashfordo treniruotę su pagrindine komanda. Aš iškart pagalvojau, kad tai yra išskirtinis futbolininkas.

Marcusas darė daug neįtikėtinų dalykų, nors dar buvo labai jaunas. Nuo to laiko jis dar labiau ištobulino savo žaidimo aspektus ir tai mane žavi.

Jei jam pavyks ir toliau taip tobulėti, Rashfordas ateityje gali laimėti „Ballon D'Or“ apdovanojimą. Esu tuo tikras. Marcusas man padarė didžiausią įspūdį iš visų žaidėjų sutiktų Mančesteryje ir jis vis dar yra labai jaunas.

Mano nuomone, Rashfordas gali pasiekti Kyliano Mbappe lygį bei artimiausiu metu kovoti dėl „Ballon D'Or“ apdovanojimo“, – bendraudamas su „The Guardian“ kalbėjo M. Darmianas.

Italas taip pat negailėjo gražių žodžių „Man Utd“ startegui Ole Gunnarui Solskjaerui.

„Apie Solskjaerą galiu kalbėti tik gerus dalykus. Aš jam duočiau ilgalaikį kontraktą. Jis yra puikiai pasiruošęs treneris, o „Manchester United“ projektas su juo prasidėjo turint labai daug jaunų ir perspektyvių žaidėjų. 

Labai tikiuosi, kad Solskjaerui šiame klube pasiseks, nes jis yra puikus žmogus“, – pridėjo gynėjas.

Straipsnio įvertinimas: 4 4
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos