"Man City" ir "Liverpool" šventė pergales, "Man Utd" tenkinosi lygiosiomis

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko šešerios 13-ojo turo rungtynės.

Lyderestę pirmenybėse pratęsė "Manchester City" ekipa, kuri su "West Ham" išvykoje susitvarkė jau per pirmąją mačo dalį. Pepo  Guardiolos auklėtiniai įsirašė 11-ąją pergalę šiame sezone.

11-ąją minutę Davidas Silva išvedė svečius į priekį, po aštuonių minučių pranašumą padidino Raheemas Sterlingas. 34-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Leroy'us Sane, kuris antrajame kėlinyje paskutiniu prisilietimu prie kamuoliu padėjo ir galutinį tašką - 0:4.

Šiame ture triumfavo ir kita dėl titulo kovojanti komanda - "Liverpool". Jurgeno Kloppo kariauna taip pat išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino "Watford" futbolininkus.

Į pergalę svečius vedė Mohamedas Salah, Trentas Alexanderas-Arnoldas ir rungtynių pabaigoje paskutinę vinį smeigęs Roberto Firmino. Jordanas Hendersonas šioje dvikovoje buvo "apdovanotas" raudona kortele.

"Man City" prieš antroje vietoje esantį "Liverpool" išlaiko dviejų taškų pranašumą.

Nesėkmingai rungtynės "Old Trafford" stadione susiklostė šeimininkei "Manchester United". "Crystal Palace" atsilaikė ir pasiekė tašką varžovų tvirtovėje - 0:0.

"Man Utd" po lygiųjų kilstelėjo į 7-ąją poziciją, tačiau "Bournemouth" rytoj turės progą vėl išstumti "United" futbolininkus.

Puikiai susiklostė Claudio Ranieri grįžimas į "Premier" lygą. Jo vadovaujama Londono "Fulham" nutraukė septynių pralaimėjimų seriją ir džiaugėsi pergale 3:2 prieš "Southampton".

Dar kitos dvikovos baigėsi minimalia "Everton" pergale ir "Burnley" - "Leicester" lygiosiomis.

"West Ham" 0 - 4 "Man City"
11' [0 - 1] D. Silva
19' [0 - 2] R. Sterling
34' [0 - 3] L. Sane
90+3' [0 - 4] L. Sane

"Watford" 0 - 3 "Liverpool"
67' [0 - 1] M. Salah
76' [0 - 2] T. Alexander-Arnold
89' [0 - 3] R. Firmino
J. Henderson ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 0 - 0 "Crystal Palace"

"Fulham" 3 - 2 "Southampton"
18' [0 - 1] S. Armstrong
33' [1 - 1] A. Mitrovič
43' [2 - 1] A. Schurrle
53' [2 - 2] S. Armstrong
63' [3 - 2] A. Mitrovič

"Everton" 1 - 0 "Cardiff"
59' [1 - 0] G. Sigurdsson

"Brighton" 1 - 1 "Leicester"
15' [1 - 0] G. Murray
79' [1 - 1] J. Vardy (11 m. baudinys)
28' J. Maddison ("Leicester") pašalintas iš aikštės