"Man City" su S. Aguero priešakyje subombardavo "Huddersfield" vartus (VIDEO)

15 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 2-ojo turo rungtynės.

Titulą ginantys "Manchester City" futbolininkai namuose į dar vieną nokdauną pasiuntė "Huddersfield". Sergio Aguero vedami "miestiečiai" varžovus sudaužė rezultatu 6:1.

Nuo pat rungtynių pradžios Pepo Guardiolos auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir 25-ąją minutę pradėjo savo įvarčių šou.

Sergio Aguero pirmasis nuginklavo varžovų vartus, kai sulaukė įspūdingo perdavimo iš savo vartininko Edersono. Po šešių minučių svečiai praleido dar vieną įvartį - šį kartą taikliai smūgiavo Gabrielis Jesusas.

35-ąją minutę S. Aguero jau savo sąskaitą buvo papildęs dviem tiksliais smūgiais. Kėlinio pabaigoje "Huddersfield" sušvelnino atsilikimą, tačiau situacijos įvartis jau nebegelbėjo.

"Man City" antrajame kėlinyje įmušė dar tris įvarčius. 48-ąją minutę gražų įvartį po baudos smūgio pasiekė Davidas Silva, 75-ąją minutę "hat-tricku" susitikimą užbaigė S. Aguero, o dar vieną įvartį rungtynių pabaigoje įsimušė patys varžovai.

"Man City" ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės. Savo ruožtu "Huddersfield" patyrė dar vieną triuškinimą pralaimėjimą ir rikiuojasi paskutinėje vietoje.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Watford". "Širšės" įmušė tris įvarčius į "Burnley" vartus ir triumfavo rezultatu 3:1.

"Man City" 6 - 1 "Huddersfield"
25' [1 - 0] S. Aguero
31' [2 - 0] G. Jesus
35' [3 - 0] S. Aguero
43' [3 - 1] J. Stankovič
48' [4 - 1] D. Silva
75' [5 - 1] S. Aguero
85' [6 - 1] T. Kongolo (į savus vartus)

"Burnley" 1 - 3 "Watford"
3' [0 - 1] A. Gray
6' [1 - 1] J. Tarkowski
48' [1 - 2] T. Deeney
51' [1 - 3] W. Hughes