"Man Utd" tik po baudinių serijos prasibrovė į kitą Anglijos lygos taurės etapą (+ burtai)

Trečiadienį Anglijos lygos taurės trečiajame etape buvo sužaistos dar aštuonerios rungtynės.

Problemų su trečios lygos klubu savo žiūrovų akivaizdoje turėjo "Manchester United" komanda. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai į kitą etapą žengė varžovus palaužę tik po 11 m. baudinių serijos.

68-ąją minutę "raudonuosius velnius" į priekį išvedė Masonas Greenwoodas, tačiau varžovai 76-ąją minutę sugebėjo atsakyti išlyginamuoju įvarčiu, kuris vėliau nuvedė komandas į baudinių seriją.

Vienintelis netikslus "Rochdale" smūgis nulėmė "Man Utd" triumfą.

Kitose rungtynėse tikrą įvarčių fiestą savo stadione surengė Londono "Chelsea" komanda. "Mėlynieji" rezultatu 7:1 iš po savo kojų patraukė "Grimsby" ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Rossas Barkley, Pedro, Kurtas Zouma, Reecas Jamesas, Callumas Hudsonas-Odoi ir dubliu pasižymėjęs Mitchy Batshuayi.

Į kitą etapą taip pat prasibrovė "Liverpool' ekipa, įveikusi "MK Dons" vienuolikę. "Raudonųjų" gretose įvarčius mušė Jamesas Milneris ir Ki-Jana Hoeveris.

Netikėtą antausį patyrė "West Ham" komanda, kuri išvykoje buvo sutriuškinta "Oxford Utd" komandos. Likę mačai baigėsi "Wolves", "Sunderland", "Burton" ir "Aston Villa" pergalėmis.

(11 m. baudinių serija: 4-2)

Iškart po šių rungtynių buvo ištraukti ketvirtojo etapo burtai. Jie buvo negailestingi keturiems Anglijos "Premier" lygos grandams.

"Chelsea" namuose priims "Manchester United" komandą, o Londono "Arsenal" vyks į "Anfield" tvirtovę kautis su "Liverpool".

Ketvirtas etapas startuos spalio 28 dieną.