Merginų rinktinė iš Suomijos parsiveža pralaimėjimą 0:8

Lietuvos merginų U-19 rinktinė (gimusios 1997 m. ir jaunesnės žaidėjos) Europos čempionato atrankos varžybose patyrė antrają nesėkmę. Šį kartą Vytauto Jančiausko vadovaujamos lietuvaitės nepasipriešino kur kas sėkmingiau rungtyniavusioms šeimininkėms Suomijos futbolininkėms.

Suomijos atstovės savo įvarčių sąskaitą atidarė jau 3-ąją minutę, kuomet tolimu smūgiu pasižymėjo Kaisa Collin. Po dešimties minučių savo įvarčių sąskaitą atidarė šeimininkių snaiperė Heidi Kollanen, kuri pasižymėjo du kartus per keturias minutes.

Kur kas prasčiau lietuvaitėms nuo suomių atakų sekėsi gintis po pertraukos. Savo įvarčių sąskaitą ir toliau didino H. Kollanen, antrajame kėlinyje pelniusi dar tris įvarčius, o iš viso penkis. Per paskutines dešimt minučių suomės pasižymėjo dar tris kartus, o galutinis rezultatas ypač skaudus lietuvėms – 0:8.

Sekmadienį Lietuvos U-19 merginų rinktinė atrankos varžybas užbaigs dvikova su turkėmis, kurios pirmąją dieną minimaliu rezultatu 0:1 pralaimėjo Suomijai, o ketvirtadienio vakarą žaidė su lenkėmis.

Rungtynių statistika:

Suomija WU-19 - Lietuva WU-19 8:0 (3:0)
Tamelos „Eerikkilä" arena
Teisėja - Liudmyla Telbukh (Ukraina)
Įvarčiai: 3, 63 min. Kaisa Collin, 11, 14, 49, 80, 89 min. Heidi Kollanen, 90+3 min. Roosa Bröijer (Suomija)
Įspėtos: 82 min. Maaria Roth (Suomija); 83 min. Eglė Raznauskaitė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Aistė Griciūtė, Laura Ruzgutė, Vaida Aliukonytė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Eglė Raznauskaitė, Paulina Sarkanaitė (61 min. Jovilė Vašėtaitė), Ugnė Adamavičiūtė, Renata Jevtušenkaitė (46 min. Karolina Zabolotnaja), Eva Šelepen (46 min. Lijana Gedminaitė).