"Milan" į pergalių kelią sugrįžo sutriuškinus "Sassuolo", "Fiorentina" įveikė "Atalanta"

„AC Milan“ ekipa pergalės skonio „Serie A“ pirmenybėse nebuvo jautusi nuo rugpjūčio 31d. Tačiau po trijų lygiųjų iš eilės „Milan“ ekipa 4:1 sutriuškino „Sassuolo“ ir įsirašė labai svarbius tris taškus į savo sąskaitą.

„Milan“ į priekį išsiveržė jau 39-ąją minutę po Franco Kessie įvarčio. Sužaidus 50 minučių rezultatas tapo 2:0, kai pasižymėjo Suso, o sužaidus valandą „Milan“ pirmavo 3:0, o įvartį  įmušė Samu Castillejo.

Vis dėlto 68-ąją minutę Filipas Duričičius rezultatą sušvelnino, tačiau jau per pridėtą teisėjo laiką dar vieną smūgį varžovams sudavė jau kartą prieš tai pasižymėjęs Suso.

Tuo metu „Fiorentina“ ekipa sugebėjo 2:0 palaužti „Atalanta“ futbolininkus.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė jau 62-ąją minutę po Jordano Veretouto realizuoto 11m baudinio.

Po to „Atalanta“ buvo priversta rizikuoti, tačiau Cristiano Biraghi 94-ąją minutę įmušė antrą „Fiorentina“ įvartį ir iškovojo dar tris taškus.

„Sassuolo“ 1:4 „AC Milan“

„Fiorentina“ 2:0 „Atalanta“

„Bologna“ 2:0 „Udinese“

„Chievo“ 0:1 „Torino“

„Frosinone 1:2 „Genoa“

„Parma“ 1:0 „Empoli“