Miroslavas Klose atstovaus "Werder Bremen"

Vokie ių puolėjas Miroslavas Klose, nuo kito sezono atstovaus dabartiniam Bundeslygos lyderiui "Werder Bremen" klubui. Kontraktas pasirašytas keturiems sezonams.

Bremeno komandos generalinis vadybininkas Klausas Allofsas taigė, kad jie yra patenkinti, jog kitą sezoną turės tokį puikų žaidėją kaip Klose. Tai pat Allofsas minėjo, kad Miroslavas yra ypatingas žaidėjas kuris idealiai tinka jo klubui, nes turi didžiulius sugebėjimus mušti įvarčius ir kitą sezoną bus komandos įvarčių "kalvis". Neišvengiamas dabartinės Bremeno žvaigždės Ailtono išvykimas privertė ieškotis kito atakų lyderio.

Miroslavas Klose taip komentavo savo apsisprendimą pereiti į Werder ekipą: "Aš jau praeitam sezone buvau pasakęs, jog noriu žaisti aukščiausiame lygyje, kaip žinome toki lygi dabar demonstruoja Bremeno klubas, kuris turi visus šansus laimėti Bundeslygą. "Werder Bremen" man pasiūlė viską: nuostabią aplinką, aukščiausios kokybės žaidimą, ir aš noriu būti šios komandos dalis".

Miroslavas Klose Bundeslygoje rungtyniauja nuo 2000-ųjų metų, ir jau yra pelnęs 45 įvarčius, pirmąjį iš jų yra įmušęs 2000-ųjų Spalio 20-tą dieną būtent į Bremeno komandos vartus.
Taipogi Klose nuo 2001-ųjų atstovauja ir nacionalinei Vokietijos rinktinei. Joje yra sužaidęs 35 mačus bei pasižymėjęs 16 kartų. Ypač svarbūs buvo jo penki įvarčiai pelnyti praeitame Pasaulio čempionate, kuris vyko Japonijoje bei Pietų Korėjoje. Šiame čempionate Vokietijai pavyko nukeliauti iki finalo, kuriame 0-2 pralaimėjo Brazilams.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos