Monstriškas sezono startas: „Bayern“ į „Schalke“ vartus kamuolį siuntė net aštuonis kartus © „Reuters“ nuotr.

Penktadienį startavo naujasis Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių sezonas.

Pirmosiose rungtynėse monstrišką pasirodymą surengė šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie namuose net 8:0 pervažiavo „Schalke“ ekipą.

„Bayern“ pirmąjį įvartį pelnė jau 4-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Serge'as Gnabry, o 19-ąją šeimininkų pranašumą padvigubino Leonas Goretzka.

31-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą atsidarė ir Robertas Lewandowskis, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Vokietijos čempionai neketino sustoti ir vos prasidėjus antrajam kėliniui, 47-ąją minutę, S. Gnabry „Bayern“ pranašumą padidino iki keturių įvarčių. 59-ąją minutę tas pats vokietis užbaigė savo „hat-tricką“.

69-ąją minutę fantastiško perdavimo iš R. Lewandowskio sulaukęs Thomasas Mulleris pelnė šėštąjį savo komandos įvartį.

Savo buvusios komandos nepagailėjo ir „Bayern“ naujokas Leroy'us Sane, kuris 70-ąją minutę pelnė savo debiutinį įvartį Vokietijos čempionų gretose.

Aštuntąjį „Bayern“ įvartį 81-ąją minutę pelnė 17-metis saugas Jamalas Musiala.