N. Pepe progresu pasidžiaugęs U. Emery: "Jis gali būti dar naudingesnis komandai"

Londono "Arsenal" gerbėjams prireikė palaukti dviejų mėnesių, kol "Emirates" stadionui visu gražumu prisistatė rekordinis klubo pirkinys Nicolas Pepe.

Anglijos "Premier" lygoje tik savo paties šešėlyje pastaruosius mėnesius buvęs afrikietis iššovė vakarykštėse UEFA Europos lygos rungtynėse – po keitimo antrojo kėlinio viduryje pasirodęs žaidėjas dviem baudos smūgiais atnešė pergalę "Arsenal" komandai.

Po susitikimo tokiu futbolininko "sprogimu" pasidžiaugė ekipos vyriausiasis treneris.

"Kiekvienam žaidėjui prireikia laiko prisitaikyti prie naujos aplinkos. Pepe yra puikus futbolininkas ir mes tuo tikime nuo pat pirmos dienos. Taip, kaip jis juda aikštėje, dažnai priklauso nuo oponento, tačiau galime pamatyti jo progresą.

Šiandien jis įmušė du įvarčius, kurie mums buvo itin svarbūs. Jis vis dar yra adaptacijos procese, tačiau kai jį praeis, neabejoju, kad bus dar naudingesnis mūsų komandai", – pagyrų ekipos naujokui negailėjo Unai Emery.

Paklaustas, ar jį nustebino faktas, kad N. Pepe abu savo įvarčius pasiekė baudos smūgiais, strategas pridūrė: "Treniruotėse jis dažnai atlieka tokius smūgius. Aš stebėjau jį praėjusią savaitę ir mačiau jo galimybes. Mums kaip komandai yra gerai turėti tiek daug standartinių situacijų specialistų – Aubameyangą, Pepe, Lacazette'ą ir Ceballosą."

Straipsnio įvertinimas: 6 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos