"Napoli" ir "Torino" pasidalino po tašką, "Atalanta" neturėjo problemų su "Lecce"

Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse tęsiasi septintojo turo kovos.

Italijos vicečempionai "Napoli" futbolininkai išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su "Torino" ekipa.

"Napoli" futbolininkai pirmajame kėlinyje sukūrė keletą pavojingų epizodų, tačiau "Torino" vartų sargas Salvatore Sirigu neleido svečiams įgyti pranašumo.

Antrajame kėlinyje abi komandos taip pat turėjo progų persverti rezultatą savo naudai, tačiau to padaryti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo "Atalanta", kuri namuose 3:1 susitvarke su "Lecce".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 35-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Duvanas Zapata, o vos po penkių minučių savo komandos persvarą padvigubino Alejandro Gomezas.

Svečiams lemiamą smūgį 56-ąją susitikimo minutę sudavė Robinas Gosensas.

"Lecce" 86-ąją minutę dar sugebėjo pelnyti paguodos įvartį, kuomet pasžymėjo Fabio Lucioni, tačiau tai ir buvo viskas, ką svečiams pavyko nuveikti šiame susitikime.

"Fiorentina" 1:0 "Udinese"

"Roma" 1:1 "Cagliari"

"Bologna" 2:2 "Lazio"