Nepralaužiama Juventus gynyba: 600 minučių nepraleistas įvartis ir G. Buffono rekordas

Turino „Juventus“ klubas pirmosiose pusfinalio rungtynėse prieš „Monaco“ ekipą iškovojo pergalę 2:0 ir tradiciškai nepraleido nei vieno įvarčio. Ekipa tokią seriją jau tęsia kurį laiką. Rungtynėse prieš „Monaco“ ekipą pasirodė informacija, kad Italijos ekipa Čempionų lygoje nepraleidžia įvarčio 600 minučių. Pasibaigus rungtynėms, šios minutės išaugo iki 621 ir tai yra neįskaičiuojant teisėjo pridėtų laikų kiekviename mače.

Čempionų lygos pirmenybėse „Juventus“ paskutinį kartą įvartį praleido dar grupių etape, kai laimėjo prieš „Sevilla“ 3:1, o ispanų įvartis krito jau 9-ąją rungtynių minutę. Nuo to laiko buvo įveiktas „Dinamo“ klubas 2:0, „Porto“ 2:0 ir 1:0, buvo iškovota pergalė prieš „Barcelona“ 3:0, o vėliau sužaista nulinėmis lygiosiomis.

Po ketvirtfinalio Gianluigi Buffonas atskleidė, kad yra sakęs: jei sugebės išlaikyti dviejų rungtynių serijoje sausus vartus prieš „Barcelona“, po sezono jis baigs karjerą. O dėl visų šių skaičių Buffonas ir yra didžiausias kaltininkas. Jam priklauso Čempionų lygos rekordas: per 100 rungtynių, 60 iš jų, jis išlaikė savo vartus nepramuštus.

Čempionų lygoje ilgiausiai nepraleisto įvarčio rekordas priklauso „Arsenal“ klubui, kai londoniečiai 2005/2006 metų sezone išlaikė vartus sausus net 995 minutes.