"Norwich" po 11 m. baudinių serijos iš FA taurės eliminavo "Tottenham" klubą (+ burtai)

Trečiadienį vakare FA taurėje paaiškėjo paskutiniai trys ketvirtfinalio dalyviai.

Jose Mourinho treniruojamos Londono "Tottenham" klubas patyrė fiasko savo stadione. "Spurs" po 11 m. baudinių serijos nusileido "Norwich City" ekipai ir baigė pasirodymą dar viename turnyre.

13-ąją minutę Janas Vertonghenas išvedė "Tottenham" į priekį, tačiau "Norwich" 78-ąją minutę išlygino rezultatą ir pratęsė kovą iki pratęsimo.

Pratęsime nepasižymėjus nė vienai iš komandų, nugalėtojas sprendėsi 11 m. baudinių serijoje. Du varžovų smūgius sustabdęs Timas Krulis prisidėjo prie "Norwich" patekimo į kitą etapą. Iš viso "Norwich" atliko tris tikslius smūgius, o "Spurs" iš penkių bandymų įmušė tik du.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę nuskynė ir į ketvirtfinalį prasibrovė "Manchester City". Sergio Aguero įvartis 53-ąją minutę nulėmė "miestiečių" pergalę 1:0 prieš "Championship" pirmenybėse rungtyniaujančią "Sheffield Wed" ekipą.

Tokiu pačiu skirtumu (1:0) namuose triumfavo "Leicester City" futbolininkai. Tikslus Ricardo Pereira smūgis 82-ąją minutę eliminavo "Birmingham City" klubą.

Iškart po trečiadienio vakaro rungtynių buvo ištraukti FA taurės ketvirtfinalio burtai. Šio etapo kovos vyks kovo 21-22 dienomis. Ketvirtadienį paaiškės paskutinis dalyvis – "Derby" susikaus su "Man Utd".