Nukraujavęs "Man Utd" atėmė taškus iš "Liverpool", "Arsenal" įveikė "Southampton"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 27-ojo turo rungtynės.

Pagrindinė akistata įvyko "Old Trafford" stadione, kur "Manchester United" priėmė "Liverpool" futbolininkus. Traumomis pažymėtame mače nugalėtojas nepaaiškėjo – komandos išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė ne pavojingais epizodais prie vartų, bet žaidėjų traumomis. "Man Utd" nepraėjus nei 45 minučių jau buvo išnaudojęs visus keitimus – dėl traumų buvo pakeisti Anderis Herrera, Juanas Mata ir Jesse Lingardas, kuris aikštėje ir taip pasirodė tik po keitimo.

"Liverpool" pirmajame kėlinyje taip pat atliko savo keitimą – dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo Roberto Firmino.

Antrajame kėlinyje buvo tikimasi pamatyti "Man Utd" vartus šturmuojantį "Liverpool", tačiau nieko panašaus neatsitiko.

"Liverpool" praktiškai neturėjo pavojingų epizodų, kai tuo metu "Man Utd" varžovams kėlė pavojų savo standartinėmis situacijomis. Visgi po 90 minučių nė vienai, nė kitai komandai pasižymėti taip ir nepavyko, todėl jos pasidalino po tašką.

"Liverpool" dabar turi tik taško pranašumą prieš antroje vietoje esantį "Manchester City". "Man Utd" po lygiųjų nukrito į penktąją poziciją.

Į didįjį ketvertą grįžo "Southampton" klubą įveikęs Londono "Arsenal". Alexandre'o Lacazette'o ir Henrikho Mkhitaryano įvarčiai atnešė šeimininkams pergalę rezultatu 2:0.

"Man Utd" 0 - 0 "Liverpool"

"Arsenal" 2 - 0 "Southampton"
6' [1 - 0] A. Lacazette
17' [2 - 0] H. Mkhitaryan