Oficialu: D. Ingsas artėjantį sezoną praleis "Southampton" ekipoje

"Southampton" paskutinę transferų lango uždarymo minutę spėjo susitarti su "Liverpool" dėl puolėjo Danny Ingso nuomos.

"Šventieji" 26-erių metų futbolininką pasiskolino iki sezono pabaigos su galimybe vasara įgyti visas teises į jį. "Liverpool" klubo anglas buvo įsigytas 2015 metais.

D. Ingsas turėjo gana sunkų karjeros etapą "Liverpool" klube - puolėjas nuolatos buvo kamuojamas traumų ir neturėjo daug šansų įrodyti savo vertę.

Praėjusį sezoną futbolininkui ilgesnį laiko tarpą pavyko rungtyniauti be traumų ir jis sulaukė progų pasirodyti aikštėje 14 kartų.

Iš viso per trejus metus D. Ingsas sužaidė tik 25 rungtynes ir įmušė keturis įvarčius. Futbolininkas tikisi grįžti į optimalią formą "šventųjų" gretose.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr"><br><br>Hear from a delighted <a href="https://twitter.com/IngsDanny?ref_src=twsrc%5Etfw">@IngsDanny</a> after he completed an initial loan move back to his hometown club <a href="https://twitter.com/hashtag/SaintsFC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#SaintsFC</a>: <a href="https://t.co/0R7sWBIdgv">pic.twitter.com/0R7sWBIdgv</a></p>&mdash; Southampton FC (@SouthamptonFC) <a href="https://twitter.com/SouthamptonFC/status/1027653790663692294?ref_src=twsrc%5Etfw">August 9, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos