Ilgus mėnesius trukusios spekuliacijos ir gandai dėl Thierry Henry (%p01549) ateities pagaliau baigėsi - prancūzas pasirašė naują ketverių metų sutartį su Londono "%c00041" klubu ir jame ketina baigti karjerą.

Vieno geriausių planetos puolėjų ankstesnė sutartis galiojo dar metus, tačiau galutinis sprendimas dėl ateities turėjo būti priimtas jau dabar, kadangi didelį norą įsigyti futbolininką rodė "%c00006" bei dar keli senojo žemyno super klubai.

"Vienu metu galvojau, kad išvyksiu",- specialiai surengtoje spaudos konferencijoje sakė T.Henry. - Tačiau sprendžiau pasikliaudamas širdimi ir ji man liepė likti.

"Niekada nežaidžiau Ispanijoje ir niekada ten nežaisiu. Tai mano paskutinysis kontraktas.

"Anglija yra geriausia šalis žaisti futbolą. Man patinka čia esanti aistra, o futbolininkai gali savo darbą atlikti deramai, nes yra labai gerbiami".

T.Henry taip pat teigė, kad prieš porą dienų išgyventa nesėkmė, tačiau tikrai geras ir kovingas "Arsenal" žaidimas UEFA Čempionų lygos finale prieš tą patį "Barcelona" klubą turėjo didelę įtaką jo apsisprendimui: "Galime didžiuotis ką padarėme.

"Šios rungtynės dar kartą patikino mane kaip toli gali žengti šita komanda. Žaidėjai parodė, kad yra ekipa su širdimi ir dideliu talentu.

"Pastaruoju metu sirgaliai taip pat buvo fantastiški, todėl po pralaimėjimo trečiadienį negalėjau jų nuvilti. Tai buvo dar vienas dalykas, dėl kurio nusprendžiau tęsti karjerą vilkėdamas "Arsenal" marškinėlius".

T.Henry į Londoną atvyko 1999 metų rugpjūčio mėnesį iš Turino "%c00038" už 10,5 milijono svarų. Per šį laikotarpį prancūzas tapo rezultatyviausiu visų laikų klubo žaidėju - 214 įvarčių per 342 rungtynes. Šį sezoną Anglijos "Premier" lygoje T.Henry varžovų vartininkus nuginklavo 27 kartus, Čempionų lygoje - 5.

"Prieš prasidedant šiai savaitei turėjau du tikslus - laimėti UEFA Čempionų lygos taurę ir išsaugoti komandoje T.Henry",- sakė vyriausiasis "Arsenal" treneris Arsenas Wengeras. - Įstengiau įgyvendinti tik vieną, tačiau, klubo ateities labui, tai yra tikrai geriausias dalykas.

"Esame vienintelis klubas, kuriam atstovaujantys net trys paaugliai žais pasaulio čempionate - Theo Walcottas, Cescas Fabregas ir Johanas Djourou. Kai jie grįš, bus kur kas stipresni bei taps lyg trys nauji pirkiniai. Be to, mėginsime vasarą įsigyti vieną arba du pajėgius žaidėjus, todėl tapsime dar stipresni ir galėsime siekti naujų pergalių".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos