Olimpinis futbolas: brazilai parodė savo jėgą, argentiniečiai keliauja namo

Trečiadienį Brazilijos Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse baigėsi grupių etapas futbolo rungtyje. Iš viso įvyko aštuonerios rungtynės.

Lietuvos laiku paryčiais žaidę Brazilijos futbolininkai trauktis po dviejų lygiųjų iš eilės nebeturėjo kur ir varžovus iš Danijos nušlavė rezultatu 4-0.

Danams pralaimėjimas toks skaudus nebuvo, nes po Irako ir Pietų Afrikos lygiųjų būtent jie užsitikrino antrąją vietą. Turnyro šeimininkai su 5 taškais liko lyderio pozicijoje.

B grupėje Nigeriją rezultatu 2-0 įveikusi Kolumbija iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, o Nigerija net ir pralaimėjimo atveju liko pirmoje pozicijoje. Toje pačioje grupėje Japonijos futbolininkai nukovė švedus, tačiau į kitą etapą nepateko.

C grupėje užfiksuotas neįtikėtinas rezultatas. Vokietija savo bendraamžius iš Fidžio subombardavo rezultatu 10-0, tačiau Meksiką nugalėję Pietų Korėjos futbolininkai užėmė pirmąją vietą ir už nugaros paliko vokiečius.

Paskutinėse D  grupėje užtikrintai us 7 taškais pirmoje vietoje liko Portugalija, paskutinėse grupės etapo rungtynėse sužaidusi lygiosiomis su Alžyru.

Įdomiausia dvikova įvyko tarp Argentinos ir Hondūro rinktinių. Abi komandos kovėsi dėl patekimo į kitą etapą, tačiau ketvirtfinalyje argentiniečių nebus. Komandos išsiskyrė lygiosiomis ir surinko po tiek pat taškų, tačiau dėl geresnio įvarčio santykio toliau žengė Hondūras.

Rezultatai:

Argentina 1 - 1 Hundūras
Alžyras 1 - 1 Portugalija
Pietų Korėja 1 - 0 Meksika
Vokietija 10 - 0 Fidžis
Kolumbija 2 - 0 Nigerija
Japonija 1 - 0 Švedija
Danija 0 - 4 Brazilija
Pietų Afrika 1 - 1 Irakas

Galutinė grupių etapo turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Peticijos.lt

Kitos naujienos