O.Verbicko įvartis atėmė iš „Stumbro“ pergalę Kaune

Jau per arbitro pridėtą laiką Ovidijaus Verbicko tolimas smūgis pasiekė tikslą, o svečiai iš uostamiesčio išplėšė tašką paskutinėse „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rungtynėse - 1:1 (0:1).

Svečių komandos vyr. treneris šiose rungtynėse vartų saugumą patikėjo iki tol vos 2 minutes stipriausioje šalies lygoje rungtyniavusiam Vincentui Šarkauskui, taip pat aikštėje nuo jų pradžios pasirodė jaunasis Jonas Bičkus. „Stumbro“ gretose po sunkios traumos ant vejos sugrįžo Martynas Zaleckis, vietos starto vienuolikėje sulaukė ir Donatas Konikas.

Kovingai pradėjusios mūšį ekipos momentus ėmė kurti sužaidus apie pusvalandį. Iš pradžių iš kelių metrų, Maksimui Maksimovui numetus kamuolį galva, į vartus nepataikė klaipėdietis J.Bičkus. Netrukus, pasitelkęs į pagalbą stiprų vėją, kamuolį nuo kampinio gairelės į vartus vos neįsuko „Stumbro“ gynėjas Jardelis Nazare. Nuo įvarčio „Atlantą“ išgelbėjo kamuolį pirštų galais į virpstą nukreipęs vartininkas.

Klaipėdiečiai atsakė labai pavojingu O.Verbicko smūgiu, kurį Rafaelis Broetto sugebėjo šuolyje atremti viena ranka, o pirmasis prie kamuolio suskubęs Marius Papšys apmaudžiai į vartus nepataikė.

37-ą minutę grubiai suklydus nesusikalbėjusiems vidurio gynėjo pozicijoje žaidusiam Andriui Bartkui ir V.Šarkauskui, juos aplenkė ir kamuolį perėmė Robertas Vėževičius. Saugui beliko ramiai jį nukreipti į tuščius vartus.

Prieš pertrauką plojimų Christianas Alexas, pabandęs įmušti efektingu smūgiu per save.

Dar pirmajame kėlinyje „Stumbro“ treneriams teko atliko priverstinį keitimą, kadangi rungtynių tęsti nebegalėjo dar sykį traumą patyręs M.Zaleckis, Keitimą teko atlikti ir svečiams, aikštė buvo priverstas palikti M.Papšys.

Po pertraukos „Atlantas“ suaktyvino žaidimą. Pavojingai po rikošeto mušė M.Maksimovas, J.Bičkus smūgiu pažeme pataikė į virpstą.

Savo momentų turėjo ir kauniečiai, iš kurių pavojingiausią momentą sukūrė prieš vartus iššokęs C.Alexas, bet įveikti jaunojo V.Šarkausko puolėjas nesugebėjo.

Mačo pabaigoje uostamiesčio ekipa kilo į lemiamą šturmą. Standartinės situacijos metu R.Broetto išgelbėjo komandą, sugebėdamas atmušti smūgį koja, vėliau J.Nazare atmušė kamuolį galva nuo vartų linijos po Olego Dmitrijevo klastingai užsukto kamuolio nuo kampinio gairelės.

Vis tik, atsilaikyti „Stumbrui“ nepavyko. Jau per arbitro pridėtą laiką tikslą pasiekė O.Verbicko smūgis, išplėšęs „Atlantui“ tašką svečiuose.