Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš EURO2020 portugalai lengvai įveikė Izraelį © AFP nuotr.

Paskutinė rinktinė, kuri dalyvaus EURO2020, šiandien baigė savo kontrolinių rungtynių maratoną, o tai yra Portugalijos rinktinė.

Portugalai paskutinėse draugiškose rungtynėse susitiko su Izraelio nacionaline rinktine.

Iki 40-os minutės rezultatas dar buvo lygus, tačiau po to tiksliai smūgiavo Bruno Fernandesas bei Cristiano Ronaldo ir komandos į pertrauką išėjo su 2-0 rezultatu Portugalijos naudai.

Panašiai klostėsi ir antras kėlinys, tik ten kėlinio gale įvarčius mušė Joao Cancelo bei tas pats Bruno Fernandesas.

Portugalai EURO2020 rungtyniaus F grupėje, tad jiems artimiausias mačas tik birželio 15 dieną, už 6 dienų.