Paskutinioji "Ligue 1" turo diena: "Saint-Etienne" pergalė, "Nice" lygiosios bei "Marseille" nesėkmė

Sekmadienį sužaisti trys Prancūzijos čempionato mačai.

Pirmajame iš jų svarbius taškus prarado "Nice" futbolininkai, sužaidę lygiosiomis su "Rennes". Tiesa, Lucieno Favre'o vadovaujama ekipa gali džiaugtis nepatyrusi pralaimėjimo, nes jai pavyko panaikinti dviejų įvarčių persvarą.

Reno komandą dar pirmajame kėlinyje į priekį buvo išvedę Morganas Amalfitano bei Giovanni Sio, tačiau Anastasios Donio ir Valentino Eysserico įvarčiai leido uostamiesčio klubui išvengti visiškos nesėkmės.

Dabar "Nice" nuo "Ligue 1" lyderio "Monaco" skiria jau penki taškai, o "Paris Saint-Germain" atitrūko dviem.

Kiek vėliau "Saint-Etienne" namuose pirmenybių autsaiderį "Lorient". Čia pirmąjį įvartį įmušė ekipos kapitonas Loicas Perrinas, o jo darbą toliau pratęsė Jordanas Veretout, Romainas Hamouma bei Jorge Intima. Kadangi "Lyon" vakar pralaimėjo "Guingamp", "Saint-Etienne" nuo šios vienuolikės skiria tik vienas taškas.

Vakariniame mače "Marseille" kovėsi iš paskutiniųjų, bet vis tiek turėjo pripažinti namuose žaidusio "Nantes" pranašumą, kuris tikslių Diego Carloso bei Mariuszo Stepinski smūgių dėka persvarą susikrovė dar neįpusėjus pirmajam kėliniui.

Svečius į žaidimą po pertraukos sugrąžino Bafetimbi Gomisas, bet jau kitoje atakoje rezultatas tapo 3-1, nes pasižymėjo Adrienas Thomassonas. Galiausiai Gomisas dar kartą "Marseille" atsilikimą sušvelnino galva, bet Pietų Prancūzijos klubo pastangų išplėšti lygiąsias nepakako.

"Rennes" 2 - 2 "Nice"

"Saint-Etienne" 4 - 0 "Lorient"

"Nantes" 3 - 2 "Marseille"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>