Anglijos rinktinės žvaigždė Davidas Beckhamas (%p00219) greičiausiai turėtų palikti Madrido "%c00003" jei naujojo ekipos prezidento rinkimuose nugalėtų Enrique Sobrino.

Beckhamas, kurio pavardė pastaruoju metu buvo dažnai minima pirmuosiuose laikraščių puslapiuose dėl galimų trumpalaikių romanų, yra siejamas su Londono "%c00042", tačiau labiau tikėtina, jog jis vis tik liks Ispanijoje.

Tačiau, jei pagrindinis dabartinio klubo prezidento Florentino Perezo, kuris ir atvedė anglą į šią ekipą, konkurentas advokatas Sobrino laimėtų rinkimus, Beckhamas galėtų būti parduotas.

"Aš išklausyčiau visų pasiūlymų dėl Beckhamo, - kalbėjo Sobrino. - Jis privalo keistis".

Tokie pareiškimai atrodo kiek keisti, kadangi iki prezidento rinkimų liko ne daug laiko, o Beckhamas, atvykęs į Madridą, greitai tapo vienu mėgiamiausių žaidėjų tarp karališkojo klubo fanų.

Dar keisčiau atrodo dėl to, kad "Real" labai daug uždirba turėdami Beckhamą savo gretose, kadangi jis yra viena ryškiausių figūrų futbolo pasaulyje.

"Kai kurie žaidėjai stengiasi pakankamai, o kai kurie - ne, - tęsė Sobrino. - Jei aš tapčiau prezidentu, tikrai išklausyčiau visus pasiūlymus dėl Beckhamo bei Luiso Figo. Žmonės kalba, kad Roberto Carlosas turi susitarimą su kitu klubu ("Chelsea" - aut. past.). Aš nežinau ar tai tiesa, tačiau jei jis taip tikisi išsikovoti išskirtinį kontraktą, mes jo jam tikrai nesiūlysime".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos