Keturiolikmetis %p02507 įmušė pirmąjį savo įvartį "DC United" gretose. Tik ką pasibaigusiose rungtynėse, kurias svečiuose žaidę "United" futbolininkai 3-2 pralaimėjo "Metrostars" vienuolikei, talentingasis Adu aikštėje pasirodė 54-ą minutę, pakeitęs Eskandarianą. Tuo metu rezultatas buvo 1-1.

"Metrostars" per mažiau nei dešimt minučių įmušė du įvarčius ir išsiveržė į priekį. Debiutinį savo įvartį Adu įmušė 75-ą rungtynių minutę ir sušvelnino rezultatą. Jis sugebėjo ištrūkti iš dviejų gynėjų priežiūros ir kairės kojos smūgiu pasiųsti komandos draugo skersuotą kamuolį į tinklą.

Po rungtynių Adu kalbėjo: "Labai malonus jausmas užplūdo mane įmušūs pirmąjį įvartį, tačiau gaila, kad šiandien mes pralaimėjome. Dėl to nesinorėjo švęsti. Tačiau manau, kad tai bus gera pradžia dideliems dalykams, kurių sulauksime ateityje".

"Tas įvartis buvo ypatingas dar ir dėl to, kad "Metrostars" yra didžiausias "DC United" priešininkas," - tęsė jaunasis talentas.

Ganoje gimęs Adu teigė buvęs nustebintas šiltos "Metrostars" fanų reakcijos: "Aš galvojau, kad po įmušto įvarčio jie mane nušvilps, tačiau jie buvo nuostabūs. Man buvo net kiek juokinga pagalvojus, kas tuo metu buvo kitų žaidėjų galvose. Tai buvo puiku ir tai suteikė man dar daugiau energijos bei motyvacijos".

Freddy Adu yra jauniausias Amerikoje ir, galbūt, pasaulyje profesionalus žaidėjas, per metus uždirbantis pusę milijono JAV dolerių. Teigiama, jog žaidėjas taip pat pasirašė vieno milijono JAV dolerių vertės kontraktą su sportinės aprangos ir avalynės gamintoju "Nike".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos