Po pralaimėjimo Milane – Xavi priekaištai dėl VAR sprendimų © „Reuters“ nuotr.

„Barcelona“ antradienį patyrė antrąjį pralaimėjimą šio sezono UEFA Čempionų lygoje, kai išvykoje rezultatu 0:1 turėjo pripažinti Milano „Inter“ pranašumą.

„Inter“ pergalę lėmė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Hakano Calhanoglu pelnytas įvartis. Tiesa, „Barca“ antrajame kėlinyje pasiekė savo įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis buvo atšauktas dėl žaidimo ranka, o pačioje mačo pabaigoje po VAR peržiūros buvo nuspręsta neskirti ir 11 metrų baudinio į šeimininkų vartus.

Dėl šių sprendimų po rungtynių buvo itin nepatenkintas „Barcos“ strategas Xavi.

„Esu be galo piktas. Šiuos sprendimus suprasti darosi vis sunkiau. Ansu Fati palietė kamuolį ranka, tačiau įvartį įmušė ne jis. Tai buvo legaliai pasiektas įvartis, o VAR jį atšaukė.

Kitame panašiame epizode 11 metrų baudinys jau nėra skiriamas. Tai – neteisybė“, – po pralaimėjimo kalbėjo Xavi.