Prancūzijos pirmenybių autsaideriai patiesė PSG ekipą

Penktadienį netikėtu rezultatu prasidėjo 12-asis Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių turas.

Šalies čempionai išvykoje susigrūmė su iki tol paskutinėje vietoje žygiavusia "Dijon" komanda. Po praleisto įvarčio atsitiesę šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 2:1.

19-ąją minutę Kylianas Mbappe išvedė PSG į priekį, tačiau "Dijon" pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą.

Vos tik prasidėjus antram kėliniui į PSG vartus krito ir antrasis įvartis – Jhonderis Cadizas pro Keyloro Navaso kojas pasiuntė kamuolį į vartų tinką.

PSG komandai tai buvo trečioji nesėkmė šiame sezone. Jie nuo artimiausių persekiotojų turi 8 taškų pranašumą.

"Dijon" po pergalės bent laikinam pakilo į 18-ąją poziciją.

"Dijon" 2 - 1 PSG
19' [0 - 1] K. Mbappe
45+5' [1 - 1] M. Chouiar
47' [2 - 1] J. Cadiz

Straipsnio įvertinimas: 5 0
  • LaisvasVejas

Wow baisiai netikėta

• 8
  • .. (IP: f7447e6ff)

nu siandien futbolo dievai tikrai nebuvo psg pusej, tiek progu, o uzbaigimo 0, kad ir tuchelis eksperimentavo su zaidejais, bet 3 taskai pries tokia komanda butini, bet dijonas siandien tikrai stipriai pasiruoses buvo

• 5
  • ICardi? (IP: 6fbba5c05)

Konkretus Icardi grajus 😀ddd

• 1
  • . (IP: a8b9d9d23)

Koks skirtumas tie trys taskai kai vistiek minimum 20-30 tasku persvara pasidarys