R. Šimašius: šiandien – labai svarbi diena Šeškinės stadiono istorijoje © JumpStory nuotr.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius džiaugiasi, kad šalies sostinėje po kelerių metų jau stovės naujas stadionas.

Apie tai politikas rašė socialiniame tinkle:

„Šventė bus tada, kai vyks atidarymas, bet šiandien irgi labai svarbi diena - demontuojami griaučiai neatsakingai pradėto ir neatsakingai nepabaigto statinio, virtusio garsiausiais griuvėsiais Lietuvoje.

Net tada, kai pats nebetikėjau, kad šis projektas išgyvens aukščiausio lygio bandymus jį palaidoti, su komanda darėme viską, kad jis visgi įvyktų. Ir vyksta. Primenu, kad viską apie daugiafunkcio komplekso projektą rasite va čia - nors ir dviejų metų senumo informacija, tačiau daugelis dalykų nepasenę: https://bit.ly/DK_DUK.

Įskaitant ir apie tai, kas ten bus, kiek kas kainuoja, ir kad nieko mokesčių mokėtojai neprivalės mokėti kol nebus visas kompleksas veikiantis (už griovimą irgi nemokam nė euro kol kas).

Galite pasidalinti šia nuoroda, kai kas komentuoja apie savo sugalvotas neadekvačias kainas ar pan. Kol aš Niujorke (nors atostogose, bet ir padirbu, aišku), šiandien apie demontavimo darbus visuomenei pakomentuos projekto įgyvendinimą šiuo metu kuruojantis vicemeras Valdas Benkunskas.

O kol kas - ačiū visai komandai, pagalbininkams, ir privatiems projekto partneriams, kad kartu pasiekėme šią datą. Nuo kiekvieno žingsnio posūkis atgal vis sunkiau įmanomas. Vaikai, treniruokitės žaisti futbolą, atvirų ir dengtų aikščių irgi ne be reikalo įrenginėjam Vilniuje“, – rašė R. Šimašius.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...