R.van Persie šį sezoną veikiausiai nebežais

London o “%c00041” vyriausiasis treneris Arsene'as Wengeras pareiškė, kad nenori rizikuoti komandos puolėjo Robino van Persie (%p02739) sveikata ir todėl žaidėjas šį sezoną į aikštę greičiausiai jau neišbėgs.

Prieš atrankos į 2008 metų Europos futbolo čempionatą varžyboms skirtą pertrauką nacionalinėse Anglijos pirmenybėse buvo tikimasi, kad “Arsenal” ir Olandijos rinktinės puolėjas galės grįžti į rikiuotę kelioms paskutinėms “Premier” lygos rungtynėms.

Vis dėlto, atrodo, kad dėl pėdos kaulo lūžio žaidėjas gali būti priverstas visiškai pailsėti iki priešsezoninių treniruočių. Likus žaisti nedaug rungtynių ir “Arsenal” nebekovojant dėl jokių titulų, A.Wengeras pareiškė manąs, kad nėra prasmės rizikuoti puolėju.

“R.van Persie sugrižimas balandžio pabaigoje dabar atrodo optimistiškai. Labiausiai tikėtina, kad šis sezonas jam jau baigtas. Kalbėjome su gydytojais ir jie mums patarė, kad kuo ilgiau po tokio lūžio nežaidi, tuo labiau sumažini traumos atsinaujinimo tikimybę. Taigi, jeigu jis galės sužaisti vos vienerias ar dvejas rungtynes, mes nerizikuosime”, - sakė A.Wengeras.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos