"Real" antrą kartą iš eilės prarado taškus, "Barca" mažina atsilikimą (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės.

"Sporting Gijon" namuose priėmė svečius iš Barselonos. Be traumuoto Lionelio Messi žaidusi "Barcelona" sunkumų nesulaukė - rezultatu 0-5 sutriuškino šeimininkų komandą.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Luisas Suarezas bei Rafinha, o antrajame kėlinyje prie varžovų triuškinimo prisidėjo Arda Turanas ir du kartus pasižymėjęs Neymaras.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" išvykoje turėjo pripažinti "Eibar" pranašumą, o Bilbao "Athletic" namuose pranoko "Sevilla", kuri prarado antrąją poziciją.

Paskutinėse vakaro rungtynėse vėl karčia piliulę turėjo nuryti Zinedine'as Zidane'as. Madrido "Real" klubas antrą kartą iš eilės prarado taškus - šį kartą išvykoje sužaista lygiosiomis 2-2 su "Las Palmas".

33-ąją minutę jaunasis Marco Asensio išvedė "Real" į priekį, tačiau po penkių minučių "Las Palmas" išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje "Real" spaudė varžovus ir 67-ąją minutę svečius vėl į priekį išvedė po keitimo pasirodęs Karimas Benzema.

72-ąją minutę Z. Zidane'as priėmė ryžtingą sprendimą - iš žaidimo išėmė Cristiano Ronaldo. Per likusį laiką "Real" ir toliau atakavo, tačiau 85-ąją minutę buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų. Sergio Araujo po Kiko Casilla išbėgimo iš vartų netikėtai išlaikė kamuolį prie savo kojų ir išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje gerą progą išplėšti pergalę turėjo Isco, tačiau jo smūgis galva tikslo nepasiekė. Antrą kartą iš eilės lygiosiomis sužaidęs "Real" lieka "La Liga" viršūnėje, tačiau nuo artimiausių oponentų sumažino pranašumą iki vieno taško.

"Sporting Gijon" 0 - 5 "Barcelona"
29' [0 - 1] L. Suarez
32' [0 - 2] Rafinha
81' [0 - 3] Neymar
85' [0 - 4] A. Turan
88' [0 - 5] Neymar
74' A. Lora ("Gijon") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 2 - 0 "Real Sociedad"
57' [1 - 0] Illarra (į savus vartus)
66' [2 - 0] Bebe
24' A. Elustondo ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės
25' P. Leon ("Eibar") nerealizavo 11 m. baudinio

"Athletic Bilbao" 3 - 1 "Sevilla"
26' [1 - 0] M. San Jose
55' [1 - 1] S. Nasri
66' [2 - 1] M. Balenziaga
90' [3 - 1] A. Aduriz (11 m. baudinys)
88' S. Sirigu ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Las Palmas" 2 - 2 "Real Madrid"
33' [0 - 1] M. Asensio
38' [1 - 1] D. Tanausu
67' [1 - 2] K. Benzema
85' [2 - 2] S. Araujo

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Haladrid

kai dlbjbs Essyr užduso 😀 Nei vieno žodžio neišvėmė net!!! Taip nusiminė vargšelis, kad Kristina buvo šūdo vietoj, kol galiausiai Zidanas neiškentęs net iš aikštės kaip šūdą išėmė 😀

• 0
  • Extra

To Real, nekliedėk nesąmonių. Vis žinom, koks CR yra savanaudis ir pats nori viską užbaigt, bet su tom reakcijom nereikia perdėt. Normalu, kad futbolininkas neima ir netriumfuoja, kai yra sunkios rungtynes, rezultatas lygus, pačiam asmeniškai ne itin gerai einasi ir nerealizuoji tokių progų. Normalu, kad tu nekrenti į kažkokią euforiją. Išvis, ten jokio pykščio ant Benzo nebuvo, nekliedėkit kažkokių ***škų nesąmonių. Ir čia dėl to faniukščių CR klysti - nesu vienas jų. CR yra šašas Reale, kurio reikėtų atsikratyti (gražiai, be jokių netikėtų ceremonijų). Plojau atsistojęs, kai Zizou 72-ą min nusprendė jį išimt iš žaidimo. Aišku, lavonas buvo ir Bale'as, bet jis turi pratintis, kad iš jo tikimasi, kad pateps mačą. Kas liečia tą patį Bale'ą - taip esu nustebęs. Jau po pirmo mačo su Sociedado įkalė dublį galvojau tikrai šį sezoną draskysis kaip ir praėjusio vidury, bet kažkam jam ne to. Ar išsikrovęs po EURO, ar taip nesulaukia naujo kontrakto su didesniu atlyginimu. Tegu greičiau jį pradžiugino Florentinas, nes kažkas su juo ne taip. Šiaip, kalčiausia forma, nes išvis krašte toks slabakas palikęs, ne jo žaidimas.

• +3
  • Real
    Extra

Kokia reakcija? Iškėlė ranką maždaug su žodžiais "Pagaliau, *** golas". Aišku, pats savimi šitoj situacijoj neturėtų būti patenkintas, nes tokias progas jis turi realizuot mušdamas aukštus į kampą.

Koks dar "Pagaliau"? Tokios reakcijos po komandos draugu ivarciu pas barbiu ne naujiena, bet fanai kaip matau personos, o ne futbolininko visada ras pateisinimu bet kokiam jo elgesiui! Peace 😉