Rezultatyvi akistata pasibaigė „Pramogos - SC“ triumfu Naujojoje Akmenėje

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistas pirmasis septintojo turo mačas. Jis įvyko Naujojoje Akmenėje, kur vietos SC „Akmenė“ susitiko su šalies vicečempionais Gargždų „Pramogos - SC“ vyrais. Po pirmojo kėlinio „Akmenei“ pavyko pirmauti, bet svečiai antroje mačo dalyje įrodė savo persvarą ir triumfavo rezultatu 6:4.

Nuo rungtynių pradžios abi komandos kūrė pavojingas atakas, bet greito įvarčio niekam įmušti nepavyko.

Įvarčiais lyti pradėjo kėlinio viduryje, o pirmasis lašas iškrito 8 minutę, kuomet „Akmenė“ surengė žaibišką kontrataką ir ją įvarčiu užbaigė Tomas Rakašius.

Jau po minutės „Akmenė“ įmušė dar vieną įvartį. Šįkart po standartinės situacijos kamuolį į savus vartus nukreipė Martynas Velyvis.

Visgi „Pramogos - SC“ sugebėjo pakankamai greitai rezultatą išlyginti. Dar tą pačią 9 minutę įvartį pelnė Algimantas Bačanskis, o po penkių minučių rezultatą išlygino Aurimas Skurdelis.

SC „Akmenė“ galėjo labai greitai vėl išsiveržt į priekį. Svečiai peržengė pražangų limitą ir į jų vartus buvo paskirtas baudinys, tačiau Tomo Rakašiaus smūgis buvo atremtas.

Jau po minutės „Pramogos - SC“ dar kartą prasižengė, tad į jų vartus buvo paskirtas dar vienas baudinys. Prie kamuolio vėl stojo T. Rakašius, kuris šįkart nesuklydo ir išvedė šeimininkus į priekį.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai. Gargždų komanda ieškojo būdų išlyginti rezultatą ir dar neįpusėjus kėliniui jiems pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai.

Trečią svečių įvartį įmušė Deividas Padaigis, o 29 minutę Karolis Urbaitis išvedė „Pramogos - SC“ ekipą į priekį.

Po kelių minučių Valdas Pocevičius padidino Gargždų komandos persvarą iki dvejų įvarčių ir „Akmenės“ padėtis tapo nepavydėtina.

Šeimininkai stengėsi nepasiduoti ir iki rungtynių likus mažiau nei 3 minutėms, Rokas Gedminas varžovų persvarą sumažino iki minimumo.

„Akmenė“ bandė tuo pasinaudoti ir iškovoti bent tašką, tačiau tašką šiame mače padėjo „Pramogos - SC“ lyderis Aurimas Skurdelis, įmušęs įvartį 39 minutę ir palaidojęs „Akmenės“ šansus šiame mače.

Po šios pergalės „Pramogos - SC“ bent jau laikinai pakilo į antrą vietą, o SC „Akmenė“ nukrito į ketvirtą vietą.

SC „Akmenė“ 4 : 6 „Pramogos - SC“

8’ [1 : 0] Tomas Rakašius
9’ [2 : 0] Martynas Velyvis (į savus vartus)
9’ [2 : 1] Algimantas Bačanskis
14’ [2 : 2] Aurimas Skurdelis
17’ Tomas Rakašius („Akmenė“) – neįmušė baudinio
18’ [3 : 2] Tomas Rakašius (iš 10 m. b.)
26’ [3 : 3] Deividas Padaigis
29’ [3 : 4] Karolis Urbaitis
31’ [3 : 5] Valdas Pocevičius
37’ [4 : 5] Rokas Gedminas
39’ [4 : 6] Aurimas Skurdelis