„Riteriai“ įveikė „Panevėžį“ © E. Žaldario nuotr.

Šeštose kontrolinėse ikisezoninėse rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ 1:0 nugalėjo „Panevėžį“ bei iškovojo ketvirtą pergalę pasiruošimo laikotarpiu. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo Artūras Dolžnikovas.

Lyginant su praėjusią savaitę vykusiomis rungtynėmis prieš „Žalgirį“, „Riterių“ starto sudėtis pasikeitė trimis žaidėjais. Šįsyk nuo pirmų akimirkų į aikštę žengė Armantas Vitkauskas, Arthur Ymele ir Justinas Marazas.

Dvikova prasidėjo atsargiai, tačiau kamuolio kontrolė priklausė „Panevėžiui“. Po kelių panevėžiečių smūgių šalia vartų „Riteriai“ atkuto ir pirmoji jų rimtesnė proga virto įvarčiu. Deividas Malžinskas iš dešinės pusės tolimojo virpsto link numetė kamuolį Artūrui Dolžnikovui, kuris spėjo apsisukti bei galingu smūgiu pasiųsti kamuolį į tinklą.

Antroje kėlinio pusėje žaidimas per daug nesikeitė – „Riteriai“ kiek daugiau valdė kamuolį, o „Panevėžys“ aikštės šeimininkus bandė nubausti greitais išpuoliais. Keli jų buvo šiek tiek perspektyvesni, tačiau labai rimto pavojaus prie „Riterių“ vartų nesukurta.

Po pertraukos „Riteriai“ neatliko nei vieno keitimo. Apskritai, šios rungtynės buvo pirmos, kuriose net dešimt žaidėjų žaidė visas 90 minučių. Vienintelis keitimas buvo atliktas įpusėjus antrajam kėliniui, kai Justiną Marazą pakeitė Juozas Lubas.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Panevėžys“. Kamuolys kelis kartus pabuvojo „Riterių“ baudos aikštelėje, tuo pačiu į žaidimą buvo priverstas įsitraukti ir A. Vitkauskas.

Tiesa, labai greitai panevėžiečiai atslūgo ir žaidimas vėl išsilygino. Labai didelę kėlinio dalį abi komandos žaidė „be vartų“. Iš įsimintinų situacijų būtų galima išskirti Dominyko Barausko smūgį galva po gero J. Marazo perdavimo bei panevėžiečių šansą likus žaisti tris minutes iki susitikimo pabaigos. Tuomet viskas prasidėjo nuo pačių „Riterių“ klaidos ir tik A. Vitkausko meistriškumas „Panevėžiui“ neleido išlyginti rezultato.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, D. Malžinskas, O. Badmus, D. Barauskas, A. Levšinas, T. Dombrauskis, V. Jeriomenko, A. Ymele, J. Marazas (68 min. J. Lubas), A. Dolžnikovas, G. Paulauskas.