R.Lewandowskis sukčiavo mušdamas 11 m baudinį? (VIDEO)

Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Lenkijos rinktinė namuose 3:2 nugalėjo danus ir kartu su Juodkalnijos bei Rumunijos komandomis pirmauja E grupėje.

Susitikimo didvyriu tapo šeimininkų snaiperis Robertas Lewandowskis, kuris jau 48-ąją minutę buvo pelnęs „hat-tricką“, o lenkai pirmavo 3:0.

Tiesa, po rungtynių pradėda dvejoti, ar antrasis puolėjo įvartis turėjo būti užskaitytas.

36-ąją mačo minutę Lewandowskis gavo teisę mušti 11 metrų baudinį, tačiau prieš atlikdamas smūgį jis staigiai sustojo. Danų vartininkas Kasperas Schmeichelis susimėtė ir lenkui beliko nukreipti kamuolį į vartų tinklą.

Puolęs protestuoti danas buvo nubaustas geltona kortele.

Panašūs veiksmai mušant 11 metrų baudinius FIFA buvo uždrausti 2010 metais.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • :D (IP: 57027a05c)

Jei cia neiskaitytu tai tokiu atveju visi Neymar penalciai turetu but anuliuoti irgi 😀 Ir dar kai kuriu futbolininku kurie visad taip daro 😀

• 21
  • Taip (IP: abc2e1d6e)

Nesustojo,o pristojo,taisykles leidzia pristot,kad ir sliauzt svarbu judet i prieki

• 16
  • Rulez (IP: 7e5a246d2)

Nu kad nesukciavo pagal futbolo taisykles, nebuvo sustojes.

• 15
  • fixed (IP: 8e1f00ded)

pz teisejas taip greitai geltona parode, kad toks ispudis kad jau is anksto buvo ja pasiruoses

• 11
  • Visada (IP: c2a02b540)

Jis visada taip muša 11m.baudinius. Mušė taip čempionatuose ir klubo važybose. Ale tik dabar pastebėjo vaje kaip baisu.

• 7
  • kas idomu (IP: bcdab5d8b)

teisejas kortele, toks ispudis jau buvo paruoses dar pries imusant baudini

• 0
  • homo (IP: e0a95f28c)
    nesamone (IP: ef85bccff)

bet kokiu reikia buti balvonu,kad pasirinkti toki nicka?

tai, kad labai teisingas nikas. Portugalas nuo tada kai persikėlė į Ispaniją, vaidindamas rimtą konkurentą, iš tikrųjų patapo argentiniečio kale ir nieko daugiau 😀

• 0
  • bicas (IP: fff03da4d)
    Meistraa (IP: e66ceb913)

Tu negali sakyti taip nes 11m butu buves pakartotas o beto ne 2:2 tebuvo...todel gal butu buve 4:0 cia tik speliones