Rusijos čempionato sekmadienio rungtynių apžvalga © Eurofootball.lt
03.28 vyko likusios ketverios Rusijos čempionato trečiojo turo rungtynės.

Maskvos "%c00114" 3:2 Maskvos "%c00118"

Maskvos "Torpedo-Metallurg" leido "Spartak" klubui iškovoti pirmąją pergalę sezone. Tris taškus raudonai-baltiesiems atnešė du vienuolikos metrų baudiniai, kuriuos realizavo Dmitrijus Parfenovas, bei Aleksandras Samedovas, įmušęs pergalingą įvartį paskutiniąją pagrindinio laiko minutę.

Tačiau pirmieji įmušė ne jie. Nuo 10-osios sekundės aikštelės šeimininkams teko vytis. Parfenovas nesėkmingai galva numetė kamuolį tiesiai Brakamontei prie kojos, ir jis įėjęs į baudos aikštelę, "iš visos dūšios" iššovė į tolimąjį kampą.

Na bet "Spartak" neištežo. Atsakomąjį įvartį "sukūrė" Pavlenko, kuris po kontakto su Tchuisse nukrito kairiojoje baudos aištelės pusėje. Parfenovas, kaip įprasta, nuo "taško" buvo tikslus.

Antrasis baudinys, 33-ąją minutę į "Torpedo-Metallurg" vartus buvo skirtas už tai, kad svečių vartininkas Filimonovas sutrukdė Trobokui prasiveržti vartų link. Parfenovas, kaip ir pirmąjį kartą, mušė į tą patį kairįjį kampą, ir neprašovė.

Po pertraukos svečiai pagyvėjo. Sėkmingai į žaidimą įsitraukė Baltijevas, kuriam neblogai sekėsi kurti pavojingus momentus iš standartinių situacijų. Nemažą aktyvumą rodė energingasis Budunovas, dar per pirmąjį rungtynių trečdalį už "aktyvumą" gavęs keltonąją kortelę. Bet vis dėl to jo aktyvumas davė savo: Brakamonte eilinį kartą laimėjęs kovą antrajame aukšte, atmetė kamuolį Budunovui, ir šis iš už baudos aikštelės ribų, pasisukdamas 90 laipsnių, spirdamas kaire koja pataikė į tolimąjį kampą.

Bet pagal scenarijų, "Spartak" turėjo įmušti dar kartą. Ir jis tai padarė. Vienas iš rungtynių didvyrių, rumunas Šoave, puikiai sužaidęs atraminio saugo pozicijoje, prasiveržė pro kairįjį kraštą ir savo solo užbaigė smūgiu į tolimąjį kampą. Filimonovas atmušė, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo Samedovas, kuris iš metro atstumo pataikė į tuščius vartus.

Maskvos "%c00112" 1:1 Maskvos "%c00075"

Lygiųjų eilė Rusijos čempionate buvo pratęsta. Šįkart taikiai išsiskyrė dvi sostinės komandos. Rungtynės vyko Lužniki manieže, ir tai toli gražu nedžiugino futbolininkų.

"Lokomotiv" turėjo problemų dėl traumų. Dėl to pagrindinėje sudėtyje pasirodė Dinijaras Bilialetdinovas. Jaunasis futbolininkas, "Lokomotiv" futbolo mokyklos auklėtinis degė noru parodyti gerą žaidimą, ir rezultate įmušė pirmąjį įvartį. Gurenko po baudos smūgio pakėlė kamuolį "Torpedo" vartų link, ir Bilialetdinovas nerado sau konkurentų antrajame aukšte.

Praleistas įvartis šeimininkų nesuglumino, ir praėjus keturioms minutėms jie atsilošė. Lebedenko, gavęs perdavimą dešiniajame krašte, prasiveržė prie vartų ir ko ne nuo linijos skersavo į baudos aikštelę. Semšovas smūgiavo į vartus, tačiau "Loko" gynėjai suspėjo iškrapštyti kamuolį beveik nuo vartų linijos. Bet pirmas prie kamuolio suskubo Aleksandras Panovas - 1:1.

Įmušusios du įvarčius, komandos nenusiramino, tačiau progų įvarčiams daug nebuvo.

Permės "%c00120" 1:0 Vladikavkazo "%c00117"

Šiose rungtynėse Permės komanda įmušė savo pirmąjį įvartį šiame čempionate - vienintelį kartą vartininkas išėmė kamuolį iš vartų po Aleksandro Šutovo smūgio. Permės komanda vis dar išlieka vienintelė komanda, čempionate nepraleidusi įvarčio į savo vartus.

Jaroslavlio "%c00076" 1:0 Krasnodaro "%c00122"

Vienintelį rungtynių įvartį 11-ąją minutę įmušė brazilas Gelson. Žaidimo metu nedidelis sąmyšis kilo tribūnose. Ir teisėsaugininkai ėmė mušti žiūronus, keistas faktas - vietinius.