S. Conceicao atskleidė sėkmės Milane receptą © „Reuters“ nuotr.

„Porto“ ekipos treneris Sergio Conceicao dar sykį įrodė savo talentą.

Portugalijos komanda sėkmingai laikosi UEFA Čempionų lygos „mirtininkų“ grupėje, kur po keturių turų užima antrą vietą.

Vakar „Porto“ svečiuose 1:1 sužaidė prieš „Milan“, o po mačo S. Conceicao pasakojo, kaip jiems pavyko surakinti varžovų žaidimą.

„Sužaidėme dvi tikrai geras rungtynes prieš italų ekipą, o tai šiandien nutiko, nepaisant mūsų tikslumo ir efektyvumo trūkumo prie varžovų vartų.

Pagrindinė mūsų stiprybė šiandien – intensyvus „Milan“ saugų spaudimas, taigi, šios grandies futbolininkai tiesiog negalėjo žaisti, o vienas momentas mums padovanojo ir įvartį.

Pirmajame kėlinyje italai sukūrė labai mažai galimybių įmušti, tačiau taip nutiko ne dėl jų meistriškumo trūkumo, o dėl sėkmingo varžovų neutralizavimo.

Po pertraukos mūsų intensyvumas šiek tiek nukrito, tačiau vis tiek turėjome šansą padvigubinti rezultatą, kai kamuolys atsimušė į skersinį“, – aiškino treneris.