Šansas Argentinai: Islandija antrajame kėlinyje pralaimėjo Nigerijai (VIDEO)

18 valandą Volgograde įvyko paskutinės D grupės antrojo rato rungtynės. Savo pirmos pergalės siekusi Islandija nudegė – antrajame kėlinyje pabudę Nigerijos futbolininkai pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Rungtynės prasidėjo aktyviu Islandijos rinktinės žaidimu – jau per pirmas penkias minutes du pavojingus smūgius atliko Gylfi Sigurdssonas, tačiau užtikrintai į jo bandymus reagavo varžovų vartininkas.

Vėliau žaidimo rimtas kiek krito – Nigerija pabandė kelis kartus pavojingiau išeiti į ataką, tačiau nieko aštresnio Islandijos aikštės pusėje afrikiečiams nepavyko nuveikti.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Islandija buvo arti įvarčio, tačiau Alfredo Finnbogasono smūgis galva po standartinės situacijos skriejo greta virpsto.

49-ąją minutę netikėtai kito pirmasis įvartis – po puikaus Victoro Moseso perdavimo Ahmedas Musa techniškai baudos aikštelėje susistabdė kamuolį ir tiksliu smūgiu išvedė Nigeriją į priekį.

57-ąją minutę iš maždaug 30 metrų savo laimę pabandė Wilfredas Ndidi, tačiau smūgis tikslo nepasiekė – islandų vartininkas atmušė kamuolį už savo vartų.

Po praleisto įvarčio Islandijai atsitiesti buvo sunku – kol islandai bandė suregzti atakas varžovų aikštės pusėje, Nigerija itin pavojingai pereidavo iš gynybos į puolimą.

74-ąją minutę arti savo antrojo įvarčio buvo A. Musa – nigerietis iš maždaug 18 metrų pataikė į varžovų vartų skersinį.

Tačiau jau kitos atakos metu Nigerija vėl perėjo į ataką ir tas pats A. Musa, išmaudęs varžovų vartininką, pasiuntė į nokdauną islandus – 2:0.

81-ąją minutę Islandijai sugrįžo viltis – į Nigerijos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. G. Sigurdssonui šia galimybe pasinaudoti nepavyko – saugo smūgis buvo itin netikslus ir rezultatas liko 2:0.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių pelnyti nepavyko ir susitikimas baigėsi Nigerijos pergale.

Ši Islandijos nesėkmė yra palanki Argentinai – Kroatija po šių rungtynių užsitikrino pirmąją vietą grupėje, o Islandija kartu su argentiniečiais turi po vieną tašką. Argentinai paskutiniame grupės rate reikės įveikti Nigeriją ir laukti Islandijos nesėkmės ar lygiųjų prieš Kroatiją.

MettaworIdpeace

Bet zinot, ka sita Nigerijos pergale duos Argentinai? Dar didesne agonija ir nusivlima mesiu 😀 Jau zmones gal daugmaz susitaike, kad sitam cempionate viskas baigta, dabar viltis atgys. Ir galvojat Argentina laimes pries Nigerija? 😀 Bus dar vienas nusivilimas ypac mesiu. Gali net iki neapykantos privest dauguma argentineiciu. Na man nuo to tik fainiau 😀

Man atrodo po sito matcho Argentina tokio garo duos, kad nutilsi visam laikuj seniuk. Jeigu ir to nesugebes tada jau jie gali net nebezaist ten toj rinktinej. Ir kokio sudo tu ant to Messio viska pili 😀😀😀, atrodo, kad Argentinos rinktine yra Messis. Kam ispust toki burbula is supistos rinktines. Susitaikyt su tuo, kad nelaimes nei Portugalai, nei Argentina, o savo vaikiskas Ronaldo ir Messi kovas pasilikt kitam kartui ir reiskit savo hate ne siuose forumuose.

• 49
  • JB (IP: 7c1121ac6)

Kodėl visus šunis kraunat ant Messio...? Taip, gal jam nesiseka, to priežastys kaip ir aiškios, bet kodėl nepylat š ant Aguero, Higuano, Di Maria, Rojo ir t.t.? Visi jie lygiai taip pat jaučiasi ahujielon žvaigždėm, tai įrodykit, jeigu Messiui neina, juk jis tikrai nebando vienas apeiti 3,4,5 žaidėjus. Žaidžia iš gyliai, vos ne MC, bet priekis nulinis, wingerių nerasta, gynyba kiaura ir tai tikrai ne vien Messio problema. Negali žmogus ir gintis ir kurti ir mušti ir dar vartus saugoti. Žodžiu, pylat š tik todėl, kad esat Barcos ir Messio heiteris, nes jeigu tarkime Messio šiemet nebūtų, o Argentina tarkime žaistų taip pat, tai nieks net nekreiptų dėmesio.

• 25
  • užskaitau (IP: 15bfa3886)

gražio nigerijos aprangos

• 23
  • andrius (IP: 29f6451ae)

bet tai kai yra puiku VAR 😃) dar vienas teisingas sprendimas.

• 19
  • cmp
    forza juve (IP: b2c10cd68)

cia db argentina netycia laimes 1-0 pries negrus ir tiem isimilejeliam gejam messis vel taps geriausias visu laiku zaidejas dievas 😀 nevykeliai

Jis ir yra geriausias. Esme , kad Sampaolis nesugeba komandos paruost lost be Messi. Prie Messio visada , be jokiu isimciu buna 2-3 zaidejai. 90 minuciu. Nera jam net kaip kamuolio priimt , o be jo komanda nezino ka daryt , laksto pasiklyde. Trenerio cia problema , tegul stato zaidima apie rinktine , kaip visos komandos , o ne viena zaideja , tada ir Messiui laisves atsiras. Siaip sansas gautas , dabar tereikia , kad plikis nustotu eksperimentuot. Leistu DiMaria , Dybala ir leistu chebrai lost.

• 17
  • MettaworIdpeace
    PiziuSiaubaz (IP: 3067e8066)

Messi raukia visi Argentinos futbolo ekspertai todėl kad jis įtakoja rinktinės sudėtį.Visi žino kodėl nera Icardi ar kodėl rinktinėj senis nieko jau nesugebantis Masherano

Butent, nieks nesako, kad mesi blogas zaidejas. Jis vienas geriausiu siuo metu Argentinoje. Bet jo elgesys... Ten sokama aplink ji, ko pasekoje pats susiformavo rinktine, kas jam patinka, kas paranku, kas neparanku nevaziuoja i cempionata arba sedi ant suolo. Va del situ dalyku mesis taip ir kritikuojamas. Per daug susireiksmino kaip sakant ir pats nebepatempia to

• 1
  • PiziuSiaubaz (IP: 3067e8066)

• 2

Nors musu vietiniai ligoniai dar irodineja, kad mesi geriausias ir Argentina dar turi sansu eiti tolyn, kai patys Argentinos zmones va ka galvoja 😀 https://www.lrt.lt/naujienos/f...los-minute