Sensacingas Čempionų lygos vakaras Liverpulyje baigėsi "Atletico" triumfu (163)

Sensacingas Čempionų lygos vakaras Liverpulyje baigėsi "Atletico" triumfu

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo du ketvirtfinalio dalyviai. Neįtikėtina drama užfiksuota "Anfield" stadione, kur "Liverpool" patyrė tikrą fiasko.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai, dominavę visas 90 minučių, po katastrofiškai susiklosčiusio pratęsimo dar kartą nusileido Madrido "Atletico" ekipai ir baigė pasirodymą turnyre.

Pirmoje dvikovoje "Atletico" laimėjo 1:0, o į ketvirtfinalį žengė triumfavę bendru rezultatu 4:2.

"Liverpool", kaip ir buvo galima prognozuoti, nuo pat rungtynių pradžios dominavo ir privertė rimtai padirbėti Janą Oblaką. Pirmasis įvartis krito 43-ąją minutę, kai galva pasižymėjo Georginio Wijnaldumas.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" apgultis tęsėsi, tačiau "Atletico" atsilaikė gynyboje ir išplėšė pratęsimą. Jis šeimininkas prasidėjo fantastiškai – jau 4-ąją pratęsimo minutę Roberto Firmino pasiuntė kamuolį į "Atletico" vartus ir, atrodė, išvedė "Liverpool" į kitą etapą.

"Anfield" stadione jau jautėsi pergalinga atmosfera, tačiau šeimininkus nubaudė netikėtas "Atletico" ginklas – po keitimo aikštėje pasirodęs Marcosas Llorente.

97-ąją minutę ispanas po Adriano klaidos sušvelnino atsilikimą iki įvarčio ir taip grąžino "Atletico" ekipai pranašumą. Ties tuo ispano šou nesibaigė – 105-ąją minutę M. Llorente po Alvaro Moratos perdavimo vėl tolimu smūgiu nukreipė kamuolį į Adriano vartų tinklą.

Ties tuo visos "Liverpool" viltys išsigelbėti ir buvo baigtos – jiems reikėjo per paskutines 15 minučių įmušti du įvarčius. "Liverpool" ne tik, kad daugiau nebeįmušė, bet dar ir praleido įvartį paskutinę rungtynių akimirką, kai po to pačio M. Llorente perdavimo spurtavęs A. Morata be bilieto į kitą etapą komandai padovanojo pergalę – 3:2.

"Liverpool" Čempionų lygos namų rungtynių nebuvo pralaimėjęs jau daugiau nei šešerius metus. Paskutinį kartą "raudonuosius" taip pat nubaudė Madrido klubas – "Real".

Paryžiuje, savo ruožtu, PSG futbolininkai rezultatu 2:0 nugalėjo Dortmundo "Borussia" ir pratęsė kelionę finalo link. Pirmoje dvikovoje BVB laimėjo 2:1.

Tuščiame stadione žaidę paryžiečiai pranašumą įgijo 28-ąją minutę, kai po kampinio pasižymėjo Neymaras. Lemiamas smūgis BVB ekipai buvo suduotas pirmojo kėlinio pabaigoje – įvartį įmušė Juanas Bernatas.

Antrajame kėlinyje BVB pavojingų progų pernelyg neturėjo ir PSG be didesnio vargo žengė į ketvirtfinalį, kuriame paskutinį kartą žaidė 2016 metais.

"Liverpool" 2 - 3 "Atletico"
(Pirmas mačas: 0-1 galutinis rezultatas: 2-4)
43' [1 - 0] G. Wijnaldum
94' [2 - 0] R. Firmino
97' [2 - 1] M. Llorente
105+1' [2 - 2] M. Llorente
120+1' [2 - 3] A. Morata

PSG 2 - 0 "Borussia"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 3-2)
28' [1 - 0] Neymar
45+1' [2 - 0] J. Bernat
89' E. Can ("Borussia") pašalintas iš aikštės

• Lukoshius

MOOORRRAAATTAAAA IR LLORENTEEE! Atsiminkit Neverpoolio lūzeriai!! Simeone have the balls!

• 30
  • Luk0dz

Ką galiu pasakyt.. Bvb tiesiog subyrėjo.. Ne kas,bet ką padarysi.. Skaudus matchas..

• 26
  • Alvydasas30
    Vaidoshius

NeVARpoolio pridurkai užkaitusiom ausim vis dar įsivaizduoja, kad be FA bachūrų pagalbos tokius pačius rezultatus rodytų malkinės sąvartyne 😀 😀 Vėl jų apmyžtoms galvoms atrodo, kad buvo aplyti, galvoji ar tikrai egzistuoja tokie deb.ilai ant šios žemelės 😀 Jeigu dar perpuvusios pensininkų ir atbrosų lygos antausio per abu grajus neužteko, tai dar pagaidinti Thugletico impotentų, kurie degradavę baisiausiai per 10 metų, čia ne 14-16 metų Atletico kur sugebėjo nukarunuoti Barcą, iki ČL finalų eidavo ir visi bijodavo jų impotentiško medkirtyno. Čia Atleticas kur Getafe ir Sociedadas turi realią progą išmesti tik iš ČL, bet ir EL zonos La Ligoje 😀 O ir šiaip NeVARpoolio medkirčiai prapiso laimėtas rungtynes, dar kiek progų pirmam mače Malkatos rąstas padovanojo. Visiškas sunaikinimas. Pasisekė, kad $hitty sutrypė malkinę be pasigailėjimo ir FA bachūrai ėmėsi priemonių, kad malkinės lavonynas netaptų vienos komandos lyga, o tai be FA bachūrų įsikišimo būtų Napoli/Atletico istorija dar ir dar kartą 😀

Nu matai fa baxuram. City nepavyko istemti nenusimink

• 0
  • Aš Audrius

Kalbant apie Liverpoolo, tai tikrai gaila, nes zaide jie labai gerai. Klaida Adriano manau leme nesekme. Aisku Lorentes smugis per milimetrini plysi buvo nuostabus, jis tiesiog sokirabo Liverpooli, tad Moratos tas ivartis jau kaip ir nebuvo netiketumas. Kantrybe sakyciau palauze Liverpuli, deja, bet taip yra. PSG tuo tarpu parode sakyciau klase, nes BVB neturejo sian sansu.

• 1
  • XXXXXXXX
    :D :D :D

OVERRATED Van Dijk malka visiškas 0 isivaizduokit jei jam ballona būtu dave jau manau net Ronaldo fanai dabar pyktu be Alissono pasimato jo visas pajėgumas 😀

Kokie kartais būna keisti žmonės. Negavo: pilna komentarų buvo kodėl Messi gavo, už ką ir t.t. Dabar gavo malkų, malka patapo ir gerai, kad negavo. Man atrodo pirmiausiai savas smegenis reikia tvarkyti, paskui stebėtis kodėl būna vieniems žaidėjams įteikti bateliai, kitiems ne ir kodėl Ballionus gauna, kiti ne. Sėkmės, pabandyk kitą kartą, gal pavyks pataikyti,

• 0
  • XXXXXXXX
    Krokodilas

Efutbale Tai,kad liveris nepralaimejo atleticui tad tas po sesiu metu ne i tema nes 1-0 lyg baigesi,o kadangi cia atkrentamosios tai buva pratesimas.....ir pratesime gavo.....iskrito,bet nepralaimejo per 90min namuose.

Koks blyn skyrtumas ar per 90 laimėjo ar nepralaimėjo. Jei Liverpoolis varo namo, o Atletico tolyn. Čia yra bliumbendčių bobų guodima savęs