"Serie A": "AC Milan" sezoną pradėjo pralaimėjimu, "Lazio" neturėjo vargo su "Sampdoria"

Sekmadienį sužaisti dar septyni Italijos "Serie A" pirmenybių pirmojo turo susitikimai.

Sezoną nesėkmingai pradėjo "AC Milan" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 0:1 nusileido "Udinese" futbolininkams.

Vienintelį mačo įvartį 72-ąją minutę pelnė "Udinese" ekipos gynėjas Rodrigo Becao, kuris, po sėkmingai pakelto kampinio, galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Per likusį laiką svečiai rezultato išlyginti nesugebėjo ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę išvykoje pasiekė Romos "Lazio" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įveikė "Sampdoria".

Ciro Immobile 37-ąją minutę gudriai perkėlė varžovų vartininką ir išvedė "Lazio" ekipą į priekį.

56-ąją minutę svečių pranašumą padvigubino Joaquinas Correa, o pergalę dar po šešių minučių įtvirtino antrąjį savo įvartį pelnęs C. Immobile.

"Roma" 3:3 "Genoa"
6' [1:0] C. Under
16' [1:1] A. Pinamonti
30' [2:1] E. Dzeko
43' [2:2] D. Criscito (11 metrų baudinys)
49' [3:2] A. Kolarov
70' [3:3] C. Kouame

"Cagliari" 0:1 "Brescia"
53' [0:1] A. Donnarumma (11 metrų baudinys)

"Spal" 2:3 "Atalanta"
7' [1:0] F. Di Francesco
27' [2:0] A. Petagna
34' [2:1] R. Gosens
71' [2:2] L. Muriel
76' [2:3] L. Muriel

"Torino" 2:1 "Sassuolo"
14' [1:0] S. Zaza
55' [2:0] S. Zaza
69' [2:1] F. Caputo

"Verona" 1:1 "Bologna"
15' [0:1] N. Sansone (11 metrų baudinys)
36' [1:1] M. Veloso
13' P. Dawidowicz ("Verona") pašalintas iš aikštės