„Serie A“: „Napoli“ ir„AC Milan“ pasiekė lengvas pergales © imago images/sportimage nuotr.

Serie A“ pirmenybėse antrą pergalę iš tiek pat galimų pasiekė „AC Milan“ futbolininkai.

Išvykos rungtynėse S. Pioli auklėtiniai 2:0 nugalėjo „Crotone“ futbolininkus.

Pirmojo įvarčio autoriumi tapo F. Kessie, kuris antrąją pirmojo kėlinio minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Svečiai antrąjį įvartį pasiekė 50-ąją rungtynių minutę po B. Diazo taiklaus smūgio.

Sekančiuose rungtynėse „AC Milan“ futbolininkai susitiks su „Spezia“ ekipa. Tuo tarpu „Crotone“ pirmąją sezono pergalę bandys pasiekti išvykoje prieš „Sassuolo“ futbolininkus.

Antrąją pergalę iš eilės šiame sezone pasiekė ir „Napoli“ futbolininkai, kurie 6:0 sutriuškino „Genoa“ ekipą.

Šeimininkams pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko. Jau 10-ąją rungtynių minutę H. Lozano pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Vis tik antrąjį įvartį „Napoli“ futbolininkai pelnė iš karto prasidėjus antrajam kėliniui. Įvarčio autoriumi tapo P. Zielinskis.

57-ąją minutę trečiojo įvarčio autoriumi tapo D. Mertensas.

65-ąją minutę puikiu reidu įvartį pridėjo H. Lozano.

Dar po keturių minučių penktąjį ekipos įvartį pelnė E. Elmas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo M. Politano, kuris įspūdingu reidu nuginklavo varžovų vartininką.

Sekančiose rungtynėse „Napoli“ stos į kovą prieš praėjusio sezono čempionus „Juventus“ futbolininkus. Tuo tarpu „Genoa“ reabilituotis bandys prieš „Torino“ futbolininkus

„Spezia“ 1:4 „Sassuolo“

Verona“ 1:0 „Udinese