"Sevilla" triumfavo UEFA Taurės finale

Naujuo ju UEFA Taurės savininku po sezono pertraukos vėl tapo Ispanijos klubas - trečiadienį Eindhoveno "Phillips" stadione vykusiame finale "Sevilla" ekipa sutriuškino "Middlesbrough" komandą iš Anglijos ir pirmą kartą per savo istoriją iškovojo Europos trofėjų.

"%c00053" 0 - 4 "%c00107"
27` [0 - 1] Luis Fabiano
78` [0 - 2] Enzo Maresca
84` [0 - 3] Enzo Maresca
89` [0 - 4] Frederic Kanoute

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, o pirmąją realią progą pasižymėti sukūrė ispanai, tačiau gavęs perdavimą iš kairiojo krašto Javieras Saviola smūgiavo kiek netiksliai. Abi ekipos ir toliau išlaikė gana didelę spartą, tačiau niekaip nesugebėdavo sėkmingai užbaigti atakų. Nepaisant to, 27 minutę krito pirmasis įvartis - po perdavimo iš aikštės centro Luisas Fabiano buvo paliktas visiškai laisvas baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu galva nepaliko jokių šansų vartininkui Markui Schwarzeriui.

Kurį laiką "Middlesbrough" futbolininkai atrodė kiek pasimetę, tačiau ispanai to įvarčiais nepavertė ir rezultatas, nepaisant visų suaktyvėjusių anglų pastangų kėlinio pabaigoje, nepasikeitė.

Antrojo kėlinio pradžioje kelias progas vėl sukūrė "Sevilla", tačiau bene realiausią šansą turėjo "Middlesbrough" puolėjas Markas Viduka, kurio smūgį iš arti vargais negalais atrėmė vartininkas Andresas Palopas. Laikas bėgo, o anglų atakos buvo neišbaigtos, smūgiai netikslus. Ir ispanai tuo su kaupu pasinaudojo.

Nuo 78 minutės prasidėjo tikras "Sevilla" komandos šou - rezultatą iš pradžių padvigubino po Frederico Kanoute`o smūgio pirmasis prie atmušto kamuolio prišokęs Enzo Maresca. Dar po 6 minučių tas pats italas smūgiu iš baudos aikštelės prieigų dar kartą pasiuntė kamuolį į bejėgio M.Schwarzerio vartus ir galutinai užtvirtino pergalę Ispanijos komandai.

Paskutinę vinį į sutrikusių ir pasimetusių "Middlesbrough" futbolininkų "karstą" įkalė F.Kanoute`as, kuris taip pat pakartojo atremtą komandos draugo smūgį. "Sevilla" nugalėjo įspūdinga persvara ir Olandijoje prasidėjo ispaniška fiesta.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos