„Sheffield Utd“ ir „Fulham“ iškovojo pirmuosius taškus, „Brighton“ išsigelbėjo mače su „Crystal Palace“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio popietę sužaistos dvejos Anglijos „Premier“ lygos penktojo turo rungtynės.

Pirmuosius taškus į savo sąskaitas šį sezoną įsirašė „Sheffield United“ ir „Fulham“ ekipos, kurios tarpusavyje sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Fulham“ 57-ąją minutę turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Aleksandaras Mitrovičius.

Londono ekipa vis tik išsiveržė į priekį 77-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Ademola Lookmanas.

„Sheffield Utd“ išsigelbėjo 85-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Billy Sharpas.

Kitose rungtynėse po tašką pasidalino „Crystal Palace“ ir „Brighton“ ekipos, kurios taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Crystal Palace“ pirmavo nuo 19-osios minutės, kai 11 metrų baudinį realizavo Wilfriedas Zaha.

„Brighton“ tašką išplėšė 90-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Alexis Mac Allisteris.

Rungtynes „Brighton“ užbaigė mažumoje – 94-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Lewisas Dunkas.