Sužaistos visos II lygos 10-ojo turo rungtynės

Po gero mėnesio pertraukos stadionuose vėl verda gyvenimas – vakar, šeštadienį, startavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos antrojo rato susitikimai.

Priminsime, kad po pirmojo rato šį sezoną lyderiavo visas rungtynes be pralaimėjimų sužaidęs „Radviliškis“. Naujienų apie tai, kaip komandoms seksis antrajame 2019-ųjų sezono rate, ieškokite Telšių apskrities futbolo federacijos svetainėje (taff.lt) ir feisbuko paskyroje.

„Banga“ B įveikė „Saned“

Šiųmetinio sezono antrojo rato susitikimai (10-asis turas) prasidėjo rungtynėmis tarp Joniškio „Saned“ ir Gargždų „Bangos“ B ekipų. Varžybos pradėtos nuo pražangos, kurią antrąją žaidimo minutę užsidirbo „Bangos“ saugas Mindaugas Gelžinis. 36-ąją varžybų minutę geltona kortelė parodyta dar vienam gargždiškiui – ja įspėtas saugas Armandas Šveistrys. Na, o baigiantis kėliniui, 45-ąją minutę, nuaidėjo ir džiaugsmo šūksniai – Edvino Charukevičiaus saugomus „Saned“ vartus taikliai atakavo gargždiškis Karolis Toleikis. Taigi pirmasis kėlinys baigėsi 0:1 „Bangos“ naudai.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Saned“ turėjo progą išlyginti rezultatą. Tai būtų įvykę, jei Rapolas Rimkus būtų įmušęs 11 metrų baudinį, bet... Jo ataka buvo nesėkminga. O 65-ąją minutę tas pats joniškiečių ekipos žaidėjas dar ir geltoną kortelę užsidirbo.Kaip pirmojo kėlinio pabaigoje, taip ir baigiantis antrajam, gargždiškiams vėl šypsojosi Fortūna – komanda džiaugėsi antruoju įvarčiu (87 min.), kurio autorius – saugas Vilius Bočkus. Dar po minutės teisėjui teko vėl įspėti joniškiečius, šįkart – Arūną Gaubį. Taigi varžybų baigtis – 0:2 svečių naudai.

„Babrungas“ parklupdė „Kražantę“

Tą pačią dieną vyko rungtynės tarp Kelmės „Kražantės“ ir Plungės „Babrungo“. Nors žaidė savo aikštėje, kelmiškiams visiškai nesisekė – plungiškiai juos įveikė sausu rezultatu. „Babrungas“ sėkmingą Nerijaus Jokanto saugomų „Kražantės“ vartų šturmą pradėjo jau penktąją varžybų minutę – pirmąjį įvartį į savo komandos sąskaitą įrašė„Babrungo“ saugas Tomas Birškys, kuriam teko mušti 11 metrų baudinį. 17-ąją rungtynių minutę plungiškių rezultatą dar pagerino Marius Skirmantas, dar po keturių minučių – Rokas Rusys. Pirmojo kėlinio pabaigoje švieslentė rodė 0:3 Plungės naudai.

Prasidėjus antrajam kėliniui, ir vienoje, ir kitoje komandoje pakeista po du žaidėjus, kiek vėliau – dar po du. Tačiau tai liūdnos „Kražantės“ padėties negelbėjo. Juolab, kad 75-ąją varžybų minutę kelmiškiams teko dar kartą pripažinti varžovų pranašumą – ketvirtąjį įvartį pelnė Tomas  Budrys, mačą užbaigęs triuškinančiu rezultatu – 0:4.

„Palanga“ B:„Šilutė“ – septynios geltonos kortelės

Susitikimą tarp palangiškių ir šilutiškių, ko gero, galima pavadinti geltonų kortelių rungtynėmis. Jų per šias varžybas tikrai netrūko, vienas perspėjimas skirtas šeimininkų komandai, net šeši – svečiams. Mačas pradėtas nuo įvarčio – 29-ąją minutę „Palangos“ vartus sėkmingai pasiekė „Šilutės“ puolėjo Andriaus Marcinkevičiaus paleistas kamuolys. O netrukus pasipylė ir geltonų kortelių serija – įspėjimus užsidirbo šilutiškių gynėjas Evaldas Užkuraitis (35 min.) ir saugas Justas Milius (43 min.).

Antrojo kėlinio pradžioje – visiškas štilis. Veiksmas pradėtas 62-ąją minutę, kai į „Palangos“ vartus dar kartą įskriejo kamuolys. Šįkart taiklus buvo puolėjas Robertas Šmitas.Tai buvo paskutinysis įvartis, po kurio pasipylė visa serija pražangų. Geltonas korteles pelnė „Šilutės“ žaidėjai Giedrius Ratkus (65 min.), A. Marcinkevičius (80 min.), E. Užkuraitis (81 min.), Paulius Kriščiūnas (86 min.) ir „Palangos“ saugas Tadas Eliošius (73 min.). Beje, E. Užkuraitis prasižengė antrąkart, tad jam kartu iškelta ir raudona kortelė.

„Radviliškis“:„Atlantas“ B – vėl siautėjo D. Dargužas

Sekmadienį Radviliškyje susitiko sezono lyderė „Radviliškio“ ekipa ir autsaiderė Klaipėdos „Atlanto“ B komanda. Iki šiol be pralaimėjimų žaidę radviliškiečiai puikų rezultatą rodė ir šįkart. Jie savo sąskaitą papildė net 5 įvarčiais, Klaipėda – vos vienu.

Pirmasis kėlinys pradėtas „Radviliškio“ žaidėjo Nerijaus Volkovo įvarčiu (8 min.) . Po kurio laiko – 31-ąją minutę – „Atlantas“ atsirevanšavo. Rezultatą išlygino Igor Kyrlan. Kėlinys vis dėlto užbaigtas dar vienu „Radviliškio“ įvarčiu. Šįkart taiklus buvo Agnius Juozapaitis. Jo įvartis rezultatą vėl persvėrė aikštės šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys pradėtas žaidėjų keitimais. „Radviliškis“ į aikštę išleido du futbolininkus, „Atlantas“ – net keturis. Maždaug 20 pirmųjų minučių aikštėje buvo gana ramu, o galiausiai įsisiautėjo rezultatyviausias šio sezono žaidėjas Deividas Dargužas. Viena už kitą gražesnės jo atakos vis pildė radviliškiečių sąskaitą. Sėmė jam šypsojosi triskart – 66-ąją, 70-ąją ir 81-ąją minutėmis. Rungtynių pabaigoje švieslentė rodė 5:1 sezono lyderės naudai.  D. Dargužas šį sezoną jau yra pelnęs 19 įvarčių!

„Akmenės cementas“:„Džiugas“ B – lygiosios

Paskutinės turo varžybos vyko tarp „Akmenės cemento“ ir Telšių „Džiugo“. Susitikimo pradžia buvo įspūdinga. Veiksmo tikrai netrūko, mat jau 2-ąją minutę Akmenės ekipos gynėjas Mindaugas Sabas užsidirbo geltoną kortelę, o 6-ąją minutę pelnytas pirmasis įvartis. Jo autorius – Telšių komandos saugas Marius Šluta. Dar po trijų minučių „Akmenės cemento“ gynėjas Aivaras Rakašius taikliu smūgiu į „Džiugo“ vartus rezultatą išlygino. Tad 9-ąją minutę rezultatas tapo 1:1 ir daugiau jis nekilo. Toliau – tik pražangos. Jas užsidirbo aikštės šeimininkų komandos saugas Mindaugas Toleikis (14 min.) ir varžovų ekipos gynėjas Karolis Regelskis (37 min.).

Antrojo kėlinio metu veiksmas aikštėje aprimo. Tik pačioje kėlinio pabaigoje geltona kortele už pražangą įspėtas telšiškis M. Šluta.

Taigi dešimtasis šio sezono turas baigtas, vienuoliktasis startuos rugpjūčio 15-ąją, ketvirtadienį, „Radviliškio“ ir „Kražantės“ varžybomis.