„Trakų“ futbolininkai: „Žalgiris“ žaidžia labai gerai“

Dar nebuvo nei vieno sezono, kad „Trakai“ nors kartą nenugalėtų Vilniaus „Žalgirio“. Išskyrus šį. Tiesa, šį sezoną tą padaryti buvo sunkiau, nes kol kas tebuvo dvi galimybės. Ir nepaisant to, kad metai artėja į pabaigą, mūsų dar laukia net trys tarpusavio mūšiai, iš kurių pirmasis jau rytoj.

Žaisti prieš „Žalgirį“ turbūt nėra pats geriausias laikas, kai pastarasis šluoja visus iš eilės, o patys „Trakai“ per dvejas rungtynes su „Sūduva“ sugebėjo iškovoti vos taškelį. Aišku, yra ir kita medalio pusė – „Trakai“ nežaidžia taip prastai, kaip rodo turnyrinė lentelė, o žaidžiant neblogai visada atsiranda galimybė nugalėti ir už save stipresnį.

Jau aišku, kad „Žalgiris“ šį sezoną baigs aukščiau nei „Trakai“, tačiau tai nesumažina riterių ambicijų ir toliau kovoti dėl bronzos. Net jei dabartinė situacija ir nėra pati dėkingiausia.

Tomas Švedkauskas: „Natūralu, kad tik vienas iškovotas taškas su „Sūduva“ per dvejas rungtynes mūsų netenkino. Tuo labiau, kad žaidėme taip, jog nusipelnėme tikrai daugiau. Kita vertus, laiko liūdėti ar nusiminti nėra, todėl laikas žiūrėti į rungtynes su „Žalgiriu“. Žalgiriečiai yra labai geros sportinės formos. Jie su nauju treneriu nepralaimėjo nei vienų rungtynių, o kaip mums seksis su jais – pamatysime“.

Vaidotas Šilėnas: „Kai nelaimi, natūralu, kad atsiranda slogios nuotaikos. Kita vertus, reikia suprasti, kad žaidėme su stipriu priešininku ir nors norisi laimėti visada, bet reikia suprasti, kad tai yra futbolas ir ne visada pavyksta tai, ko nori. Galime žiūrėti iš kitos pusės – mes nežaidėme blogai, o tai reiškia, kad kaip komanda pasistūmėjome į priekį. Aišku, „Žalgiris“ dabar žaidžia labai gerai, tačiau kaip bus tarpusavio rungtynėse – pamatysime ketvirtadienį“.

„Trakų“ – „Žalgirio“ rungtynės – ketvirtadienį 20.00 val. LFF stadione.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos