Trijų įvarčių deficitą panaikinusi „Arsenal“ ekipa išplėšė tašką Londono derbyje © AFP nuotr.

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko itin intriguojantis Londono derbis.

Londono „Arsenal“ išvykoje lygiosiomis 3:3 sužaidė su „West Ham United“, nepaisant to, kad „kanonieriai“ pirmajame kėlinyje turėjo net trijų įvarčių deficitą.

„West Ham“ į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jesse Lingardas.

Tas pats J. Lingardas 17-ąją minutę itin gudriai įžaidė baudos smūgį ir „plaktukų“ pranašumą padvigubino Jarrodas Bowenas.

„Arsenal“ dar vieną smūgį gavo 32-ąją minutę, kuomet pasižymėjo ir Tomašas Součekas. Tiesa, tas pats čekas 38-ąją minutę nukreipė kamuolį ir į savo vartus.

„Arsenal“ antrąjį kėlinį pradėjo itin galingai, o 61-ąją minutę šeimininkai dar kartą nukreipė kamuolį į savo vartus – šį kartą tai padarė Craigas Dawsonas.

„West Ham“ 77-ąją minutę galėjo susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą, tačiau Michailas Antonio vos iš kelių metrų sugebėjo pataikyti į vartų konstrukciją.

82-ąją minutę „Arsenal“ galų gale išlygino rezultatą, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Alexandre'as Lacazette'as.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo dramatiškas lygiąsias – 3:3.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Kei
    Gerard

Ir gerai, kad WH 3 taškų negavo. Gal aplenksim 😉

Jo tas gerai,bet dar geriau jei but 0 tasku gave WH,bet siaip labai sunku bus su ta CLyga,nes reikia be tik daug laimet ,bet ir kad tiesioginiai priesininkai taskus prarastu,o Tai tiesa sakant as nelabai tikiu,nors noreciau klysti☺

• -1
  • Gerard
    Kei

Labai grazios rungtynes,siaip arsenalas saunuoliai po 3-0 pilnai atsigavo,tartum to jiems ir reikejo uzsivedimui ir iskovojo lygiasias,daugiau tokiu akiai patraukliu rungtyniu☺

• -1
  • Kei

• +6
  • Tolisso

Na comebackas tai comebackas, bet taip sau prisišikti gali tik Šiaurės Londono komandos.

• Praeivis

Aš specialistas menkas ir nepalaikau nei vienų, o tiesiog mėgavausi futbolu, bet kad Arsenalas turėjo nesuvokiamą fortūnos ir teisėjo palaikymą.

• -5
  • xanat

wow. iš vienos pusės neutraliai žavus mačas (kaip ir dauguma prieš Moyes'o team'ų), šiek tiek priminė 2016 balandį, kai atvirkščiai, mums pirmaujant 3-0, nuo solo kilęs Karolis sukalė hattrick'ą. iš kitos, na žiauriai pikta, kad pradėjom žaisti tik prisišikę iki ausų. pradžioje kūjai tiesiog siautėjo: Lingard'as atrodė kaip world-class, antras įvartis vapšė kuriozinis (atitikmuo Liverpulio Barsai prieš porą metų), na ir aišku teisėjavimas: Partey alkūne į kaklą įvažiavo - net baudos nedavė, Pepe pendėlio zonoj gale buvo laikomas už rankos, net neperžiūrėjo. Na bet jaunimėlis atrodo tikrai smagiai ir tenka pripažinti, kad Odegaardas komandą ypač sustiprino ir davė to taip reikalingos alyvos puolime. Taip pat ir Chambers'as sakyčiau beldžiasi į startą konkrečiai.

• +11
  • xanat
    Praeivis

na, nesutinku. Hammer'iams irgi keliose progose smarkiai pasisekė, o dėl teisėjavimo tai turbūt juokauji. Antras įvartis - Moss'as rakom lenkiasi linijos nubrėžt, net nepasilenkė - žiū jau įvartis - ai ***. Partey iš alkūnės į kaklą gauna - ji lekia Moyes'o ramint - ***. Pepe tempiamas baudos aikštelės - ***, nežiūrim net.

• +8
  • Mauras71

Nerealus Arsenal'o comeback'as!i rungtynes!!! O ir progu prikure baudos aiksteleje dar tokiu.Odegaard zveris