Trijų įvarčių deficitą panaikinusi „Arsenal“ ekipa išplėšė tašką Londono derbyje © AFP nuotr.

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko itin intriguojantis Londono derbis.

Londono „Arsenal“ išvykoje lygiosiomis 3:3 sužaidė su „West Ham United“, nepaisant to, kad „kanonieriai“ pirmajame kėlinyje turėjo net trijų įvarčių deficitą.

„West Ham“ į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jesse Lingardas.

Tas pats J. Lingardas 17-ąją minutę itin gudriai įžaidė baudos smūgį ir „plaktukų“ pranašumą padvigubino Jarrodas Bowenas.

„Arsenal“ dar vieną smūgį gavo 32-ąją minutę, kuomet pasižymėjo ir Tomašas Součekas. Tiesa, tas pats čekas 38-ąją minutę nukreipė kamuolį ir į savo vartus.

„Arsenal“ antrąjį kėlinį pradėjo itin galingai, o 61-ąją minutę šeimininkai dar kartą nukreipė kamuolį į savo vartus – šį kartą tai padarė Craigas Dawsonas.

„West Ham“ 77-ąją minutę galėjo susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą, tačiau Michailas Antonio vos iš kelių metrų sugebėjo pataikyti į vartų konstrukciją.

82-ąją minutę „Arsenal“ galų gale išlygino rezultatą, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Alexandre'as Lacazette'as.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo dramatiškas lygiąsias – 3:3.