U-16 rinktinė nukovė Farerų salų ekipą

Lietuvos U-16 (gimę 2001 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė trečiadienį Slovėnijoje vykstančiame UEFA talentų turnyre startavo pergale - 2:0 įveikti Farerų salų bendraamžiai.

Lietuviai turėjo išsiveržti į priekį jau susitikimo pradžioje. Aštuntą minutę arbitras paskyrė vienuolikos metrų baudinį į varžovų vartus, bet Benui Šatkui nepavyko realizuoti baudinio.

Pirmojo kėlinio pradžioje Lietuvai pavyko pralaužti ledus - varžovų vartininką nuginklavo Vilius Piliukaitis. Po pertraukos tauragiškis antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir taip įtvirtino mūsų komandos pergalę.

Ketvirtadienį, 15 valandą, lietuviai susitiks su Liuksemburgo U-16 rinktine, kuri pirmose rungtynėse 0:1 nusileido Slovėnijai. Sekmadienį mūsiškiai užbaigs stovyklą kontrolinėmis rungtynėmis prieš slovėnus.