U-17 rinktinė turnyrą Ukrainoje pradėjo garbingu pralaimėjimu

Lietuvos U-17 vaikinų rinktinė nesėkme pradėjo Viktoro Banikovo turnyrą Ukrainoje. Įvarčio persvarą turėję lietuviai po apmaudaus antrojo kėlinio nusileido Gruzijos bendraamžiams.

Susitikimą Svajūno Česnulio vadovaujama rinktinė atsargiai ir labiau koncentravosi į darbą gynyboje bei kontratakas. 16 minutę savo progos sulaukė „Brighton“ akademijos auklėtinis Motiejus Burba, kuris tiksliu smūgiu iš arti įveikė varžovų vartininką.

Nors pirmąjį kėlinį Lietuva užbaigė su pranašumu, iš karto po pertraukos Gruzijos futbolininkai perėmė iniciatyvą. 47 minutę Tornike Morchiladze išlygino rezultatą, o po trijų minučių Giorgi Abuashvili išvedė savo komandą į priekį.

Iki mačo pabaigos mūsų komanda dar bandė išlyginti rezultatą, bet varžovams pavyko atsilaikyti.

Ketvirtadienį lietuviai A grupės varžybose susitiks su Ukraina, o po šeštadienį išbandys jėgas su Slovakija.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-17 – Gruzija U-17 1:2 (1:0)
Obuhivo stadionas, 100 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. M. Burba (1:0), 47 min. T. Morchiladze (1:1), 50 min. G. Abuashvili (1:2).
Įspėti: 27 min. N. Labukas (Lietuva), 68 min. M. Burba (Lietuva),

Lietuvos sudėtis: Dovydas Vilkas, Modestas Vainikaitis, Gytis Makauskis, Linas Zingertas (65 min. Saulius Vikertas), Motiejus Burba (76 min. Pijus Srėbalius), Nedas Labukas (53 min. Karolis Mantinis), Karolis Žebrauskas, Žygimantas Baguška (53 min. Danelius Zybartas), Matas Dedura, Kristupas Mantinis, Deimantas Rimpa (65 min. Deimantas Abramavičius).

Atsargoje: Dominykas Valeckas, Dovydas Takulinskas, Rokas Nakrošius, Edgaras Mačiūta.