V.Hlebas turėtų grįžti į Baltarusiją

Pasak Baltarusijos spaudos, šalies nacionalinės rinktinės puolėjas Viačeslavas Hlebas (%p05107) vis dėlto nerungtyniaus Lietuvos čempiono FBK "%c00030" gretose ir grįš į tėvynę atstovauti Minsko "MTZ-RIPO" ekipai, kurios trenerio postą paliko buvęs kauniečių strategas Eduardas Malofejevas.

"Arsenal" saugo Aleksandro Hlebo brolis 24 metų V.Hlebas kartu su tėvynainiu Olegu Strachanovičiumi atstovavo "Kaunui" Sandraugos taurės varžybose sausį, vėliau su komanda ruošėsi sezonui Turkijoje ir taip pat pasirodė aikštėje Baltijos lygos mače prieš Narvos "Trans".

Vis tik, dienraščio "Pressbol" teigimu, V.Hlebas dėl neskelbiamų priežaščių Lietuvoje neliks ir turėtų sugrįžti į Minsko "MTZ-RIPO" klubą, kuriame žaidė praėjusį sezoną. Tikimasi, kad jau balandžio 1 dieną puolėjas atstovaus "MTZ-RIPO" žais Baltarusijos taurės ketvirtfinalio mače prieš Borisovo "BATE".

Per savo trumpą karjerą "Kauno" klube V.Hlebas kartu su 27 metų O.Strachanovičiumi buvo įsivėlę į nemalonią istoriją. Traukiniu važiuodami iš Minsko į Vilnių baltarusiai buvo sulaikyti pasieniečių. Nors V.Hlebui pareigūnai priekaištų neturėjo, neblaivus O.Strachanovičius buvo išlaipintas iš traukinio. Vėliau žaidėjams dėl incidento teko aiškintis ne tik "Kauno" vadovams, bet ir Baltarusijos rinktinės treneriui Jurijui Puntusui.

Kaip žinia, "Kaunas" ir "MTZ-RIPO" kartu su Edinburgo "Hearts" klubu, kuris yra kita prognozuojama V.Hlebo karjeros stotelė, priklauso verslininkui iš Kauno Vladimirui Romanovui. Pasak "Pressbol", Minsko klubo vyriausiojo trenerio postą paliko buvęs "Kauno" strategas Eduardas Malofejevas, kuris greičiausiai užims konsultanto pareigas.

Tuo tarpu Latvijoje pranešama, jog praėjusį sezoną "Šilutei" atstovavęs ir "Kaunui" priklausantis saugas %p02640 kartu su dar penkiais žaidėjais dalyvavo Turkijoje stovyklavusio "Riga" klubo peržiūroje.

Rygos komanda stovykloje sužaidė penkerias draugiškas rungtynes ir be T.Papečkio latviams atstovavo dar du žaidėjai iš Lietuvos - buvęs Vilniaus "Žalgirio" saugas Andžejus Maksimovičius ir praėjusį sezoną Klaipėdos "Atlante" praleidęs puolėjas Martynas Karalius. Abu pastarieji futbolininkai su Latvijos sostinės klubu sutartis pasirašė jau seniau.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos