"Valencia" prarado taškus, "Real Sociedad" ir "Athletic" šoktelėjo aukštyn

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaisti dar keturi 5-ojo turo susitikimai.

Be pergalės namuose liko "Valencia" komanda, kuri turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1 su "Leganes".

Dani Parejo buvo išvedęs šeimininkus į priekį, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Oscaras.

"Valencia" komanda su 5 taškais rikiuojasi 13-oje pozicijoje. Savo ruožtu "Leganes" ekipai tai buvo viso labo pirmasis taškas.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė San Sebastiano "Real Sociedad", kuri įveikusi "Espanyol" ekipą pakilo į trečiąją vietą.

Įvarčius nugalėtojams mušė puolėjai – du pridėjo Williamas Jose, o galutinį tašką padėjo Alexanderis Isakas.

Rezultatyvi Madrido "Getafe" ir "Mallorca" klubų dvikova baigėsi Ispanijos sostinės ekipos pergale rezultatu 4:2.

Dar kitoje dvikovoje netikėtai į lyderio poziciją šoktelėjo Bilbao "Ahletic" komanda, kuri namuose pranoko "Alaves". Baskų sąskaitoje – trys pergalės ir dvejos lygiosios.

"Valencia" 1 - 1 "Leganes"
21' [1 - 0] D. Parejo (11 m. baudinys)
35' [1 - 1] Oscar

"Espanyol" 1 - 3 "Real Sociedad"
18' [0 - 1] W. Jose
34' [0 - 2] W. Jose
71' [1 - 2] J. Zaldua (į savus vartus)
75' [1 - 3] A. Isak

"Getafe" 4 - 2 "Mallorca"
7' [1 - 0] I. Baba (į savus vartus)
33' [2 - 0] J. Molina (11 m. baudinys)
63' [3 - 0] A. Nyom
70' [3 - 1] A. Budimir
77' [3 - 2] A. Budimir
84' [4 - 2] Angel

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Alaves"
38' [1 - 0] R. Garcia (11 m. baudinys)
72' [2 - 0] I. Munian